Crypto Payment Button for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Crypto Payment Button for Elementor / Elementor için Kripto Ödeme Düğmesi WordPress Eklentisi
Criptopayer, Elementor için basit ve hafif bir kripto para birimi bağış eklentisi. Ödemeleri ve bağışların kolay ve hızlı kabul edilmesini sağlayan güvenli ve güvenilir bir Now Payment API’sına dayanmaktadır. Günümüzde, kripto para birimi popüler hale geldi ve böyle bir araç çeşitli amaçlar için yararlı olabilir. İster işletmeniz için kriptodaki ödemeleri veya projeniz için bağışları kabul etmek veya kitlesel ödemeler yapmak isteyin.
Anlık ödemelerinizi almaya başlamak için, API anahtarınızı yüklemek ve bağış düğmesini sayfadaki herhangi bir yere eklemek yalnızca birkaç adım atar. Ödemeler, fonlarınızı tutan herhangi bir üçüncü taraf olmadan müşterinizden doğrudan size gider. Aynı zamanda en düşük ücretler vardır:% 0.5 ve daha düşük. Criptopayer eklentisi 70’den fazla kripto para birimi ve otomatik madeni para dönüşümünü destekler. Kripto para birimleriyle ödeme yapmayı tercih eden müşteri kategorisini kaçırmamanıza izin verir.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Widget, ödeme düğmesi için müşteriler için çekici ve stilinize uygun hale getirmek için esnek ve basit ayarlara sahiptir. Önceden tanımlanmış seçeneklerden seçim yaparak imleç türünü değiştirebilirsiniz. Boyutu, renk, tipografi, vites değiştirmeyi, düğmenin döndürülmesini, hatta çoklu şık ve çok sınıflı yapılandırın.
Criptopayer eklentisi, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
NowPayments API’sinde ElementorBased için Criptopayer eklentisinin özellikleri
70+ kripto para birimini destekler
En düşük asgari ödemeler
Otomatik Para Dönüşümü
Anında Ödemeler
Piyasadaki en düşük ücretler
Sınırsız Bağış Düğmeleri
Sitenizde herhangi bir yerde düğmeler
Düğme Çoklu ve çok sınıflı
Farklı dilleri destekler
İkon yönetimi
Esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor 3 ve daha yüksek için mükemmel
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 6+ ile test edilmiş ve uyumludur
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Crypto Payment Button for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Apı eklentisi, Bitcoin eklentisi, Blok Zinciri eklentisi, Düğme eklentisi, Çıkış Yapmak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

SASS, JS, CSS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-252

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews