Cross – Minimal HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Cross, tasarımcılar, stüdyolar, mimarlar, minimal, temiz ve fonksiyonel tasarımı seven insanlar için benzersiz bir minimal HTML5+CSS3 şablonudur.
Mobil ilk teknikler, retina ekran desteği ve ölçeklenebilir yazı tipi simgeleri ile son derece optimize edilmiş bu şablon ilk bakışta kitlenizi etkileyecektir. Özel ihtiyaçlarınızı özelleştirmek ve adapte etmek çok kolaydır. Ajax tabanlı arama formu, dergi, sistem gibi
Süper Duyarlı ve Retina Ekran Hazır
Kullanılacak çok çeşitli özellikler
Özel ışık kutusu ile filtrelenebilir portföyler
Hız ve kullanılabilirlik için son derece optimize edilmiş
Herhangi bir şablon sorunu için üstün destek

Cross – Minimal HTML5 Template Web Teması ; Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Geçmek web tasarım görseli, Tam Ekran web tasarım görseli, Galeri web tasarım görseli, Html5 web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-557

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews