Creative WordPress Menu Plugin — Superfly WordPress Eklentisi

Açıklama

Creative WordPress Menu Plugin — Superfly / Yaratıcı WordPress Menü Eklentisi – Superfly WordPress Eklentisi
Superfly, seçtiğiniz şekilde alan verimli dikey itme/kayma/statik navigasyon, simge araç çubuğu veya tam ekran menüsü üreten duyarlı bir WordPress menü eklentisidir. Bağımsız gezinme olarak kullanılabilir veya ana menünüze iltifat edebilir. Superfly, navigasyonu hem masaüstlerinde hem de cep telefonlarında çok daha kolay ve kullanıcı dostu hale getirir. Telefonlarda kendini kanıtlayan dikey menüde slayt kavramı artık masaüstlerinde de parlıyor! Her zaman görünür navigasyon olduğu gibi kullanılabilir.
Dikkat: Envato Elements aboneliği, öğe ile destek vermez. Premium destek almak için lütfen Envato Market’te bir kerelik satın alarak lisans alın. “Superfly Menüsü” ni arayın
Mouseover arayüzü ekstra tıklama gerekliliğini ortadan kaldırır ve kullanıcı kolay hareket ve güzel görünümle menü açığa çıkarır. Yine de tıklama seçeneği hala kullanılabilir. Kaputun altında, animasyonlar ve pürüzsüz performans için sadece endüstrinin en iyi uygulamaları kullanılır.
Bir sayfa siteleri için bölüm navigasyonu olarak kullanılabilir (menü öğeleri href = “#contact” gibi href özniteliğe sahip olduğunda). Superfly pürüzsüz kaydırma sağlar.
Dikey menüde slayt, bu günlerde web tasarımındaki en trend akıştır. Şimdi bu gezinme deseni Superfly WordPress menü eklentisi ile WordPress’e geliyor. Her modern site için mükemmel bir şekilde uygundur.
Nasıl çalışır
Superfly standart WordPress menü sisteminde oturur. Böylece, görünüm/menü sayfasında WP yöneticisinde standart WP menüsü oluşturur (veya mevcut kullanın) ve ardından bu menüyü Superfly? Superfly, kenar çubuğuna belirtilen menüyü enjekte eder. Ayrıca, SuperFly için Kaynak olarak mevcut bir menü kullanmak istiyorsanız, CSS seçici kullanarak alternatif menü belirtme seçeneğiniz vardır. Eklenti mevcut tema menülerinin yerini almaz. Bu durumda, menü konumlarında varsayılan menüyü devre dışı bırakmalı veya basit CSS ile gizlenmelidir (canlı url’nizle bunu tavsiye isteyin).
Özellik Menü Modları. Menü, statik menü, kompakt simge navbar, çarpık panel, tam ekran modunda kaydırın.
% 100 duyarlı. Superfly, farklı ekran boyutlarına mükemmel uyuyor.
Kontrolü görüntüleme. Mobilleri göster/gizle, masaüstlerinde gösterin/gizle, belirli sayfalarda gösterin, kullanıcılarda oturum açmış vb. Göster.
İçerik alanları. Özel içerik veya kısa kodlar eklemek ve stilize etmek için Rich-Text Editor’u kullanın.
Tetik ayarları. Varsayılan menü düğmesini (etiket) gizleme seçeneği ve düğme, bağlantı, resim vb.
Birden çok menü kaynağı. SuperFly’e ihtiyacınız olduğu kadar WordPress menüleri ekleyin.
Google Yazı Tipleri + Ayarlar. Font ailesi, boyut, hizalama, çizgi yüksekliği, renkler ve daha fazlasını seçin!
Zengin unsurlar. Menünüzü widget’lar, kısa kodlar veya herhangi bir özel HTML ile süsleyin.
Stil menüsü. Menü öğelerinizi resimler, bölümler, ayırıcılar, simgeler, ikinci sıra metin vb. Ekleyerek tasarlayın. Yazı tipi ayarlarını, renkleri, arka plan görüntüsünü, logonuzu ve daha fazlasını değiştirin!
Çok seviyeli menü desteği (4 seviyeye kadar). Hem masaüstü hem de mobil cihazlar için uygun adaptasyon.
Menü bölümleri. Menü öğelerinizi mantıksal bölümlere ve stil başlıklarına ayırın.
Pürüzsüz kaydırma. Özellikle bir sayfa web siteleri için küçük ama harika bir özellik. Demirlenmiş öğelerinize sorunsuz bir kaydırma yapın.
Etiket içeriğe sabitlendi. Düğme içerikle kaydırılabilir ve yüzmesi devre dışı bırakılır.
Simge kütüphanesi. Önceden yüklenmiş simge kümelerini kullanın veya stil menü öğelerine ve menü düğmesine kendi yükleyin.
Davranış seçenekleri. İçeriği itmek ya da istememek gibi, havada kalma veya tıklama vb.
Geliştirilmiş mobil destek. SuperFly’i yalnızca tüm cihazlarda veya mobil cihazlarda kullanın. Akıllı telefonlar için logonuzla navigasyon çubuğu bile ekleyebilirsiniz. Swipes de desteklenir.
Zengin Menü Düğmesi Ayarları. X, Y konumlandırma, taban ve simge renkleri, metin etiketi, boyut, özel simge ve daha fazlası!
Güzel animasyonlar. Büyük ölçüde optimize edildi ve saf CSS3 ile oluşturuldu.
Rahat Yönetici Paneli. Temiz tasarım, basit anlaşılabilir yapı ve kullanımda kullanışlı tonlarca seçenek.
Sosyal bar. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Google+, Pinterest, Dribbble, YouTube, Vimeo, SoundCloud, Skype, RSS, E-Posta. Bilinen Sorunlar
Chrome tarayıcısı, CSS dönüşümleri uygulandıktan sonra (eklenti içeriği ittiğinde gerçekleşir) sabit arka plan (arka plan bağlama: sabit kural) oluşturan bazı aksaklıklara sahiptir. Arka plan statik ve titriyor. Chrome geliştiricileri tarayıcıları için düzeltene kadar bu düzeltilemez. Eklenti, vücut elemanı sabit arka planı olduğunda bu durum için geçici çözüm uygular. Dinlenme öğeleri için Chrome’da arka plan eki ‘statik’ uygular. Arka planınızın düzeltilmesini istiyorsanız, içeriği itmek yerine slayt out animasyonunu kullanabilirsiniz.
Şu anda RTL desteği yok.
Gereksinimler, zip uzantısı etkinleştirilmiş 5.3+ (php.ini’de bir satır)
JQuery 1.7+
Temanız standartları takip etmeli ve menü öğelerine WP sınıfları eklemeli

Creative WordPress Menu Plugin — Superfly WordPress Eklentisi; eklentisi, Hamburger eklentisi, Mega eklentisi, Hareketli eklentisi, Navun eklentisi, Navigasyon eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

JS, CSS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-586

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews