Creative Agency Web Teması

Açıklama

Aball – Yaratıcı Ajans
Aball – Yaratıcı Ajans ve Startup için yaratıcı ajans şablonu, ajans, uygulama, pazarlama, yaratıcı ajans, dijital pazarlama, portföy, saaS ürünleri, yazılım, başlangıçlar, uygulama vitrini ve ilgili ürünler/hizmetler olarak iş yapan iş için bir HTML5 şablonudur. Bootstrap çerçevesi ile inşa edin ve% 100 duyarlıdır ve her türlü ekran ve cihazda iyi çalışır. Aball-Yaratıcı Ajans Şablonu, başlangıç ??ajansı, uygulama, pazarlama, yaratıcı ajans, dijital pazarlama, portföy, SaaS ürünleri, yazılımlar, başlangıçlar, dijital ürünler sunabilir ve tanıtabilir.
Aball – Yaratıcı Ajans ve Startup için yaratıcı ajans şablonu, dikkatlice ve patronluğunuz için iyi çalışan şeyleri iyi hale getirmek için müvekkilinize dikkat çekebilecek sevgiyle hazırlanmıştır. Aemal UI ve UX modern araştırmalara dayanmaktadır ve en son teknolojilerle geliştirilmektedir. Bundan kolayca harika bir geri bildirim alabilirsiniz.
Aball – Yaratıcı Ajans Özellikleri: Bootstrap tabanlı (4.x) Son
Temiz ve benzersiz tasarım
% 100 duyarlı
Google Yazı Tipleri Kullanıldı
5000+ yazı tipi simgesi dahil
Çok pürüzsüz geçiş efektleri
Özelleştirmesi çok kolay
İyi yorumlanmış kod
W3C% 100 Geçerli Kod
Kapsamlı belgeler
Birinci Destek Desteği
Çalışma İletişim Formu
İyi yorumlanmış kod
İPad ve iPhone dostu
Edge, IE11+, Firefox, Safari, Opera, Chrome ile uyumlu çapraz tarayıcı
Kapsamlı belgeler
Özel DestekFile Dahil: HTML Dosyaları
Belgeli drone simgesi paketi dahil
Destekleyici CSS, JS dosyaları
HTMLimage Kredisinde Belgeler: Pixabay
Unplashnote: Demo görüntüleri ana indirilebilir dosyaya dahil değildir. Demo görüntüsü yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. ancak şablon kullanma için tam talimat için dokümantasyon dosyası dahil.

Creative Agency Web Teması ; Uygulamalar web tasarım görseli, Appslanding web tasarım görseli, Açılış Sayfası web tasarım görseli, Saas web tasarım görseli, Saasland web tasarım görseli, İtibaren web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1323

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews