Countdown Timer for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Countdown Timer for Elementor / Elementor için Geri Sayım Zamanlayıcısı WordPress Eklentisi
Countdown Timer, Elementor için yaklaşan etkinlikleri, önemli başarıları, özel teklifleri, bir yakında bir yakında sayfayı ve daha fazlasını sergilemek için bir geri dönüş zamanlayıcısı eklemek için bir WordPress eklentisidir. Bir aciliyet duygusu yaratmak ve ziyaretçilerinizi harekete geçmeye teşvik etmek güçlü bir pazarlama aracı olabilir. Widget’ı eklemek ve yapılandırmak sadece birkaç dakika sürecektir. Web sitenize veya sayfanıza sınırsız sayıda sayaç ekleyebilirsiniz.
Esnek eklenti ayarları, hedeflerinize göre geri sayım ve her bir öğesini yönetmenize ve yapılandırmanıza olanak tanır. İki tür zamanlama vardır: belirli bir tarihe kadar ve yaprak dökmeyen bir zamanlayıcı. Tezgahta görüntülenecek blok veya satır içi görünüm türü ve zaman birimlerini seçin. Widget, öğeyi daha ilginç ve benzersiz hale getirmek için beş dijital animasyonla birlikte gelir. Zaman süresi sona erdiğinde, mesajınızı/düğmenizi ziyaretçilere görüntüleme, başka bir sayfaya yeniden yönlendirme veya sadece geri sayımı gizleme gibi diğer işlemlerden birini seçebilirsiniz.
Geri sayım eklentisine başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Eklenti, basit ve esnek stil ayarlarına sahiptir. Farklı unsurlar için boyut, tipografi, renk, arka plan, sınır ve diğer şeyleri yönetebilirsiniz. Normal veya havada kalma gibi farklı basamaklar için çeşitli stiller uygulamak mümkündür.
Elementor için geri sayım zamanlayıcısı tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Tarih ve Evergreen Zamanlayıcı Türleri nedeniyle ElementorSupports için geri sayım zamanlayıcı eklentisinin özellikleri
Blok veya satır içi görünüm türleri sağlar
Destek 5 Dijital Animasyonu Destekleyin: Saat, Daire, Solma, Rulo Sakatları, Parlayan
Zaman süresinin sona ermesinden sonra farklı eylemler
Sınırsız zamanlayıcı oluşturma yeteneği
Zaman birimlerini ekleme/silme yeteneği
Zaman Birimlerinin Etiketlerini Düzenleme
Basamak ayırıcısını yönetmek
Herhangi bir cihaz için duyarlı ve dostça
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar vb.
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Countdown Timer for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Geri Sayım eklentisi, Tezgah eklentisi, Cta eklentisi, Sonsuz eklentisi, Yaprak Dökmeyen eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-494

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews