Click to mail – Mailto Help & Support WP plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Click to mail – Mailto Help & Support WP plugin / Posta Tıklayın – Posta Yardımı ve Destek WordPress Eklentisi
Posta için tıklayın – Web sitesi ziyaretçilerinin doğrudan danışmanlığınıza ulaşmak için doğrudan 3 basit tıklamada size e -posta göndermelerini sağlar. Web sitenize gelir gelmez ve sizi doğrudan kabarcık düğmesi veya eklentide sağladığımız düğmelerden gönderebilecekleri şeyleri elde etmek için ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kontrol edin. Eklenen e -postanızdan posta alacaksınız! Özel e -posta konusu ve gövde metni ile CBB & BCC e -posta bile ekleyebilirsiniz. Bu nedenle, müşterileriniz için her zamankinden daha kolay olacaksınız. Sonunda, bu eklenti ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürür.
Ana Featuressingle-Agent Desteği-Bu seçenek, tek bir aracıdan e-posta almak için tek bir e-posta adresi içeren bir kabarcık eklemenize olanak tanır.
Birden fazla ajan destek – Bu seçenek sınırsız ajan eklemenize izin verecektir. Böylece ziyaretçiler e -posta göndermek istedikleri seçeneği seçebilirler.
Farklı Posta Düğmeleri – Web sitenizde herhangi bir yerde kullanmak için bir dizi düğme sağlıyoruz ve her düğme ile tüm işlevler de ayarlanabilir.
Kullanılabilirlik Zamanı – Tek bir ajan, çoklu ajanlar ve düğmeler için kullanılabilir zamanınız olacaktır.
Timezone’ı ayarlayın – Zaman diliminizi zamanınıza göre çalışacak şekilde ayarlayabileceksiniz, aksi takdirde kullanıcının bilgisayarının zamanından çalışacaktır.
Kitlenize çevrimdışı olduğunuzu bildirin – mevcut zamanınıza göre, müsait olmadığınızda size çevrimdışı gösterecektir
Yüzen kabarcık animasyonları – UI düğmesini harika bir şekilde gösterecek çok sayıda animasyonumuz var.
Cihaza Özel Görünüm – Eklenti, eklentiyi yalnızca masaüstleri için, yalnızca mobil cihazlar için ve yalnızca tabletler için göstermek için kolay bir seçeneğe sahiptir.
Ücretsiz Destek ve Bir Kahve Satın Alma-Eklenti satın almadan önce veya sonra herhangi bir soru sorabilirsiniz; bu eklentinin ömür boyu güncellemesini bir kerelik satın alma ile alacaksınız.
Özelleştirmesi kolay – Eklenti uygun belgeler içerir. Ana dosyada yalnızca bazı JS, CSS ve HTML kodu bulunur. Böylece kolayca özelleştirebilirsiniz. Karmaşık görünüyorsa, bizi ücretsiz olarak yüklememizi istemekten asla çekinmeyin.
İyi belgeler – belgeleri olabildiğince açık hale getirmeye çalıştık. Herhangi bir kodlama deneyimi olmadan yönetebileceğinizi umuyoruz.

Click to mail – Mailto Help & Support WP plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Kabarcık eklentisi, Sohbet eklentisi, Clicktomail eklentisi, Müşteri eklentisi, E -Posta eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

JS, CSS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-71

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews