Click to dial – Direct call from website WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Click to dial – Direct call from website WordPress / Arama için Tıklayın – Web Sitesinden Doğrudan Arama WordPress Eklentisi
Arama için tıklayın – Web sitesi ziyaretçilerinin doğrudan danışmanlık çağrınıza inmek için doğrudan 3 basit tıklamayla sizi aramanızı sağlar. Web sitenize gelir gelmez ve sizi doğrudan kabarcık düğmesinden veya eklentide sağladığımız düğmelerden arayabilecekleri şeyleri almak için ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kontrol edin. Eklenen numaranızda çağrı alacaksınız! Sonunda, bu eklenti ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürür.
Ana Featuressingle Numarası/Aracı Desteği – Bu seçenek, tek bir telefon numarasında çağrı almak için tek bir telefon numarası içeren bir balon eklemenizi sağlar.
Çoklu Aracı/Sayılar Desteği – Bu seçenek, sınırsız ajan/sayı eklemenize olanak tanır. Böylece ziyaretçiler aramak istedikleri seçeneği seçebilirler.
Farklı Harekete Geçirme Çağrı Düğmeleri-Web sitenizde herhangi bir yerde kullanmak için bir dizi düğme sağlıyoruz ve her düğme ile tüm işlevler de ayarlanabilir.
Kullanılabilirlik Süresi-Tek bir ajan/numara, çoklu ajanlar/numaralar ve düğmeler için kullanılabilir zamanınız olacaktır.
Timezone’ı ayarlayın – Zaman diliminizi zamanınıza göre çalışacak şekilde ayarlayabileceksiniz, aksi takdirde kullanıcının bilgisayarının zamanından çalışacaktır.
Kitlenize çevrimdışı olduğunuzu bildirin – mevcut zamanınıza göre, müsait olmadığınızda size çevrimdışı gösterecektir
Yüzen kabarcık animasyonları – UI düğmesini harika bir şekilde gösterecek çok sayıda animasyonumuz var.
Ücretsiz Destek ve Bir Kahve Satın Alma-Eklenti satın almadan önce veya sonra herhangi bir soru sorabilirsiniz; bu eklentinin ömür boyu güncellemesini bir kerelik satın alma ile alacaksınız.
Özelleştirmesi kolay – Eklenti, güçlü bir ayarlar paneli sağlar ve uygun belgeler içerir. Böylece herkes eklentiyi herhangi bir teknik bilgi olmadan kullanabilir.
İyi belgeler – Belgeleri olabildiğince açık hale getirmeye çalıştık. Herhangi bir kodlama deneyimi olmadan yönetebileceğinizi umuyoruz.

Click to dial – Direct call from website WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Call Now Button eklentisi, Call Plugin eklentisi, Aramak için Tıklayın eklentisi, Click to Chat eklentisi, Tıkla Ara eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-104

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews