Clever WooCommerce Ajax Product Filter WordPress Eklentisi

Açıklama

Clever WooCommerce Ajax Product Filter / Akıllı Woocommerce Ajax Ürün Filtresi WordPress Eklentisi
WooCommerce mağazanıza gelişmiş ürün filtreleme ekleyen akıllı WooCommerce Ajax ürün filtresi. Yerleşik AJAX ürün filtresi işlevselliğimiz, müşterilerinize hem masaüstü hem de mobil cihazlarda sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.
Cleverswatches Uyumluluğu
Varyasyon Swatches Filtresi Desteklendi: Bu özellik Cleverswatches eklentisi olmadan yalnız çalışamaz. Bu yüzden lütfen Sitenize Cleverswatches eklentisini yükleyin.
Popüler Tema Desteklendi
Clever WooCommerce Ajax Ürün Filtresi bu popüler temalarla zaten test etti: Avada, Flatsome, Sticent, Porto, Dükkan, X, Mr. Tailor, Electro, Savoy, Jüpiter, Xstore, Emallshop, Woodmart, Vitrine, Unero, Bronx
Temel Özellikler Filtreleri: Ürün seçimi, fiyat, yeni, satış üzerine ve stok içi öğeleri gösterecek şekilde daraltılabilir
Öznitelik Çok Sesli: Yerel işlevselliğin aksine, tek bir filtrenin çeşitli özellikleri aynı anda seçilmeyebilir.
Ajax Yükü: Her öznitelik seçiminden sonra navigasyon işlemi yeniden yüklemeler tarafından kesintiye uğramıyor
Ürünleri incelemeler ve derecelendirmelerle filtreleyin
Sayısal özellikler için aralık kaydırıcı görüntüleme seçeneği: Müşteriler için mağaza kullanımını daha uygun hale getirmek için fiyat, ağırlık, bellek boyutu, megabayt vb. Ayrıca, kaydırıcılar navigasyon bloğunda çok daha az yer alır, böylece navigasyon daha kompakt olacaktır.
Sayısal özellikler içinden widget: Ürünleri fiyata veya diğer sayısal özniteliğe göre filtrelemek veya fiyat aralıklarını görüntüleyebilir veya müşterilerin kullanışlı bir widget ile minimal ve maksimum fiyat sınırlarını belirtmelerine izin verebilirsiniz. Diğer fiyat filtresi türleriyle birlikte ‘from-to’ widget’ını göstermek de mümkündür.
Navigasyon için Gelişmiş Seçenekler Marka: Navigasyon Bloğunda Marka By Marka Filtre Ürünleri – Müşterilere tam olarak neye ihtiyaç duyduklarını bulmak için sezgisel bir yol sağlayın.
Kenar çubuğu ve widget WooCommerce ürün filtreleri – Kenar çubuğu modundaki tüm temalar için tam destek.
Dikey ve yatay navigasyon
Varyasyon Swatches Filtresi Desteklendi: Bu özellik Cleverswatches eklentisi olmadan yalnız çalışamaz. Bu yüzden lütfen Sitenize Cleverswatches eklentisini yükleyin.

Clever WooCommerce Ajax Product Filter WordPress Eklentisi; eklentisi, Ajax eklentisi, Dosyalama eklentisi, Ürünler eklentisi, Filtre eklentisi, E -Ticaret eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-379

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews