Canvas: Show any content in a fullscreen slide WordPress Eklentisi

Açıklama

Canvas: Show any content in a fullscreen slide / Canvas: Herhangi Bir İçeriği Tam Ekranlı Bir Slaytta Gösterin WordPress Eklentisi
Canvas, özel, tam ekran uçuş alanında ekstra içerik görüntülemenizi sağlayan bir WordPress eklentisidir. Kurulmak hızlı, akıllı telefonlara kadar duyarlı ve herhangi bir temayı renklendirmenin harika bir yoludur.
Görüntüleyebileceğiniz içerik önceden belirlenmiş bir düzen ile sınırlı olmadığından, temiz görünümün sizi aldatmasına izin vermeyin. Metin, resimler, videolar, formlar, kısa kodlar vb. Ekleyebilirsiniz – herhangi bir gönderi veya sayfaya göre – sonra istediğiniz gibi bunları karıştırın, eşleştirin ve biçimlendirin. Yalnızca WordPress düzenleyicisinde bulunan araçlarla sınırlısınız.

Canvas: Show any content in a fullscreen slide WordPress Eklentisi; eklentisi, Uçuş eklentisi, Slayt eklentisi, Panel eklentisi, Tam Ekran eklentisi, Özelleştirilebilir eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.5’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML

Kontrol

Sürüm 5.5'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-507

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews