BWL Poll Manager WordPress Eklentisi

Açıklama

BWL Poll Manager / Bwl Anket Yöneticisi WordPress Eklentisi
BWL Anket Yöneticisi, WordPress destekli web siteniz için özel bir anket sistemi oluşturmak için harika bir yol sağlar. Sınırsız seçeneklere sahip özel anketin mutlak sayılarını kolayca oluşturabilir ve bunları web sitenizde sayfa, yayın veya özel yayınlar gibi kısa kod üzerinden kullanabilirsiniz.
Sıfır Yapılandırma Gereksinimleri:
Eklenti neredeyse sıfır yapılandırma gereksinimleriyle birlikte gelir. Sadece eklentiyi yükleyin, yükleyin ve etkinleştirin ve gitmeye hazırsınız.
Sınırsız Anketler Oluşturun:
Anketleri yönetmek için WordPress Custom Post Türü sistemini kullanıyoruz. Böylece, siteniz için sınırsız sayıda anket oluşturabilirsiniz ve çok kolaydır.
Kolay Sürükleme ve Bırak Seçenekleri Sıralama:
Kullanıcı dostu ve sezgisel bir arka uç arabirimi, sınırsız sayıda anket seçeneği oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olacaktır. Sürükle ve bırak özelliğini kullanarak anket seçeneklerini hızlı bir şekilde sıralayabilirsiniz.
Tek ve Çoklu Cevap Gönderimi:
Kullanıcılarınıza bir anket için tek veya birden fazla soru göndermelerini teklif edebilirsiniz. Birden fazla cevap için maksimum sayıda cevap gönderimi sınır belirleyebilirsiniz. Yönetici panelinden seçenekleri seçmeniz yeterlidir, eklenti şeylerin geri kalanını dikkate alacaktır.
Sonuçları görüntülemek için animasyonlu çubuk ve grafik:
Anket sonuçlarını görüntülemek için altı renkli animasyon çubuğu. Animasyonlu bir grafik kullanarak sonuçları da gösterebilirsiniz.
Tinymce Entegre Görsel Kısa Kod Düzenleyicisi:
Eklenti, Tinymce entegre görsel kısa kod düzenleyicisi ile birlikte gelir. Bu nedenle, kısa kodları hatırlamanıza veya kopyalamanıza/yapıştırmanız gerekmez. Listeden Anketi seçin ve Ekle düğmesini tıklayın, kısa kod düzenleyicisi otomatik olarak göndermek için kısa kodu ekleyecektir.
Dahili anket widget’ı:
Eklenti, anketleri sitenizin kenar çubuğu alanlarında görüntüleme seçeneği sunar. Yerleşik anket widget’ı bir özelleştirme seçeneği içerir. Böylece anket widget’larını ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz.
Sınırsız Renk Özelleştirme:
Her anket rengini sitenizin renk şemasına göre özelleştirebilirsiniz. Renk özelleştiricisi, anket sorusu rengi, seçenek rengi, satır renkleri, düğme rengi ve daha fazlasını özelleştirmenizi sağlar.
Kolay Anket Sıfırlama seçeneği:
Hızlı/Toplu Düzenleme seçeneğini kullanarak, tek/çoklu anket oylarını sıfırlayabilirsiniz. Çok kolay.
Güçlü IP filtresi (çoklu/tek oy):
Varsayılan olarak, eklenti tek bir IP adresinden yalnızca bir oy verir. Ancak, tek IP’den birden fazla oy verebilirsiniz. Ayrıca, bir IP’den maksimum birden fazla oy sayısının sınırını belirleyin.
Kapsamlı eklenti seçenekleri paneli:
Anket başlığı ve seçenekler metni için Anket Opsiyon panelinden özel Google yazı tiplerini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, özel CSS kodlarını ayarlayabilir ve anket modal ayarlarını yönetebilirsiniz.
RTL Desteği:
Eklenti Arap dili için inanılmaz destek sağlar. Yönetici panelinden RTL destek seçeneğini açmanız yardımcı olur; Eklenti, içeriğini otomatik olarak sağ tarafa ayarlar.
Anket Sonuçlarını Gizle:
Eklenti, yöneticinin anket sonuçlarını seçmenlerden gizlemesine izin verir. Bir kullanıcı grubundan belirli konular hakkında görüş toplamak istiyorsanız yararlıdır.
Özel Tarih Aralığı Anketi:
Anketleri başlatmak ve bitirmek için özel bir tarih belirleyebilirsiniz. Özel bir mesaj, yaklaşan anket ve kapalı anket bildirimi için oylamanın başında yer alacaktır.
Günlük giriş/kayıtlı kullanıcılar için özel/kısıtlı anket:
Yalnızca kayıtlı kullanıcılardan oy toplamak için anketler belirleyebilirsiniz.
Rastgele Anketler ve Rastgele Seçenekler:
Eklenti, bir sayfada rastgele anketler görüntülemenizi sağlar. Ayrıca, eklenti bir anket için rastgele seçenekler gösterebilir.
Yerelleştirmeye Hazır:
Eklenti Arap dili için inanılmaz destek sağlar. Yönetici panelinden RTL destek seçeneğini açmanız yardımcı olur; Eklenti otomatik olarak şeylerin geri kalanını dikkate alır.
Özel Anket Paylaşım Düğmeleri:
Eklenti, kullanıcıların anketleri sosyal sitelerde paylaşmalarını sağlar. Bu şekilde, siteniz için daha fazla ziyaretçi/seçmen alabilirsiniz.
En son WordPress sürümüne kadar test edildi:
Eklentimizi her zaman güncel tutarız. Böylece, eklentinin her zaman en son WordPress sürümüyle çalıştığından emin olabiliriz. Herhangi bir sorununuz varsa, bize bildirin ve onlarla ilgileneceğiz.
Otomatik Güncelleme Bildirimi:
Yeni bir sürüm eklentisi yayınladığımızda, Sitenizde Yönetici Alanında bir Güncelleme Bildirimi mesajı görüntüler. Ayrıca güncelleme bildirimleri ile ayrıntılar ve günlük bilgilerini değiştiriyoruz.
Altı aylık prim desteği:
Eklenti, doğrudan geliştiriciden 6 aylık premium destek ve ömür boyu ücretsiz güncelleme özelliği ile birlikte gelir. Alıcılar için kalite desteği sağlamak için her zaman buradayım.

BWL Poll Manager WordPress Eklentisi; eklentisi, Sürüklemek eklentisi, Düşürmek eklentisi, Çoklu eklentisi, Anket eklentisi, Oy eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-240

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews