Business Directory with Maps, Store Locator WordPress Eklentisi

Açıklama

Business Directory with Maps, Store Locator / Haritalarla İş Rehberi, Mağaza Bulucu WordPress Eklentisi
Basit Business Rehber Pro
Simple Business Dizin Pro, Google Haritalar veya OpenStreetMap Platformu tarafından desteklenen benzersiz ve çok amaçlı bir liste dizini WordPress eklentisidir. Coğrafi konum haritaları ve mesafe arama ile kolay ve çok hızlı bir şekilde bir sayfa veya tam teşekküllü çok sayfalık işletme dizin listesi oluşturun. Yalnızca harita modu da desteklenir. Mağaza bulucu, personel dizin, çalışan dizini, satıcılar dizin, restoran dizini, şirket dizin, yerel dizin, iletişim yöneticisi, mağaza bulucu, Radius arama, intranet için adres defteri ve çok daha fazlası için uygundur. PayPal ve Stripe ödemesiyle harita kümesini, ücretli listeyi ve talep listesini destekler.
Uyumlu: _Gutenberg, _Elementor, Beaver Builder vb.
++ Simple Business Dizini, API tuşuna sahip Google Map’ı veya API anahtarı olmadan OpenstreetMap kullanır. % 99 kullanım durumları için tamamen ücretsiz olan Google haritası. Bir faturalandırma hesabı ekledikten sonra, her ay 200 $ ücretsiz kredi verecektir – tekrarlama genellikle çoğu web sitesi için yeterli.
Basit iş dizin otomatik başlık, açıklama, küçük resim, enlem ve boylam üretimini destekler. Tek yapmanız gereken web sitesi bağlantısını ve adresini yapıştırmak ve iş dizin eklentisi gerisini halledecektir! Bu, bulacağınız en güçlü ve esnek WordPress dizin eklentisidir!
Basit Business Rehber, benzersiz, son derece esnek, güçlü ve küçük ve orta boyutlu dizinler için en uygundur.
Basit Business Rehber, benzersiz ve tipik iş dizin eklentilerinden farklıdır. Bu dizin eklentisinin yapı taşları listelerdir. Birden fazla iş listesi listesi oluşturabilir ve bu listeleri tek bir sayfada veya birden çok sayfada gösterebilirsiniz. Bu benzersiz yaklaşım, eklentiyi son derece çok yönlü hale getirir ve tek sayfalık ve çok sayfalık modlardaki herhangi bir türden 50-5000 listesinden herhangi bir gözenekli küçük veya orta boy dizinler oluşturmanıza olanak tanır.
WordPress web sitenizde Google Haritalar veya OSM, mesafe arama veya yarıçap arama, harita kümesi, harita işaretleyici kümesi, otomatik algılama kullanıcı konumu upvote, gömme, ön uç kullanıcı pano ve çok daha fazlası ile yenilikçi ve zarif iş dizinini oluşturun ! Kullanıcılarınızın seveceği, yer işareti koyacağı, gömeceği ve paylaşacağı niş özel yararlı iş dizinlerini küratörlüğünü yaparak web sitenizi topluluk odaklı bir otorite web sitesine dönüştürün!
Basit iş diziniyle ne yapabilirsiniz?
Eski stil sıkıcı dizin stillerini ve düzenlerini unutun. Bu yenilikçi ve güçlü, ancak basit iş dizini WordPress eklentisi, ayrıntılı iş bilgileri, ücretli listeler, RADIUS aramaları ve kolaylıkla çağırmak için dokunun kapsamlı iş listeleri ve harita dizinleri oluşturmanızı ve küratörlüğünü oluşturmanızı sağlar.
### Tek sayfalık bir dizin veya çok sayfalı dizin oluşturun
Canlı arama, filtreler, haritalar ve etiketlerle tek bir sayfada gösterilecek küçük bir dizine mi ihtiyacınız var?
Bu basit iş dizini eklentisi bunu birkaç saat içinde yapmanıza izin verecektir. Bir sayfaya veya kaynaklar sayfasına gömülü tek sayfalık dizinler için en mükemmel çözümdür.
Kategoriler ve filtreler içeren birçok sayfada yayılması gereken büyük bir dizine mi ihtiyacınız var?
Bu güçlü iş dizini eklentisi bunu mümkün olan en hızlı zamanda yapmanıza izin verecektir. Herhangi bir sayfaya tek bir kısa kod ekleyin, eklenti tüm işletme kategorilerinizi, iş listelerinizi ve iş detaylarınızı hiyerarşik olarak kendi sayfalarında otomatik olarak görüntüler.
Simple Business Dizin’i haritalar veya sadece harita olmadan da kullanabilirsiniz!
### Yararlı araçlarla dolu bir dizin
Bir kısa kod jeneratörü ile kolayca erişilebilen 12+ stil, 15 farklı mod ve 30’dan fazla kısa kod parametresi ile – Basit Business Dizin, bulacağınız kolay en iyi WordPress dizin eklentisidir. Hayatınızı kolaylaştıracak yararlı araçlarla doludur. Örneğin, her dizin listesi için kendi resminizi yükleyebilir veya iki tıklamalı bir yazı tipi harika simge seçebilir veya otomatik olarak Google üzerinden işletme web sitesi bağlantısından bir küçük resim oluşturun! Başlık, açıklama, enlem ve boylam otomatik olarak doldurulabilir. Her listede gösterilecek kendi özel, ekstra alanlarınızı oluşturabilirsiniz. Tüm dilleri arka uçtan yönetin – sizi ele geçirdik. Yalnızca Harita modunda gösterilmesi gereken büyük bir liste dizini var mı? SBD harita kümesini destekler. Kullanıcıların ücretsiz veya ödeme için bir liste göndermesi veya talep etmeleri, başka bir web sitesine dizini yerleştirmesi veya kullanıcının kendi favori listesine bir liste eklemesi veya talep etmesi için ön uç panosu – SBD, bu tür güçlü ve kullanışlı araçlara sahip eksiksiz bir dizin çözümüdür.

Business Directory with Maps, Store Locator WordPress Eklentisi; eklentisi, Liste eklentisi, Haritalar eklentisi, WordPress eklentisi, Para eklentisi, Çalışan eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-246

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews