Built It – WP Bakery Page Builder Extensions Addon WordPress Eklentisi

Açıklama

Built It – WP Bakery Page Builder Extensions Addon / İnşa Et – Wp Bakery Page Builder Uzantıları Addon WordPress Eklentisi
Dahili It Shortodes Addon Eklentisi, WP Bakery Page Builder için en güçlü ve temiz kod eklentisidir. Size profesyonel görünümlü, çarpıcı, güzel ve kullanıcı dostu sayfalar tasarlama gücü sağlar. Eklentide, sürükleyici özelliklere sahip 19 farklı kısa kod sağlıyoruz. Bundan önce sayfalar oluşturmak hiç kolay ve eğlenceli olmamıştı.
Kullanıcı, kodlama bilgisine aşina olmasanız bile karmaşık ve içerik açısından zenginleştirilmiş sayfalar ve dakikalar içinde hayal edilen herhangi bir düzen oluşturabilir. Eklenti ile sayfaları sorunsuz bir şekilde tasarlama özelliklerini ve olanaklarını keşfedin.
Özellikler:
Duyarlı
Benzersiz unsurlar
Temiz Kod
Özel destek
SEO optimize edilmiş
19+ kısa kod

Built It – WP Bakery Page Builder Extensions Addon WordPress Eklentisi; eklentisi, Gelenek eklentisi, Kısa Kodlar eklentisi, Sürüklemek eklentisi, Düşürmek eklentisi, Sayfa eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS, CSS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-334

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews