Buildana | Construction & Building WordPress Theme WordPress Eklentisi

Açıklama

Buildana | Construction & Building WordPress Theme / Buildana | İnşaat ve Bina WordPress Teması WordPress Eklentisi
Buildana, inşaat şirketleri, inşaat firmaları, sıhhi tesisat, ısıtma, boyama, fayans, yenileme, bölmeler ve tavanlar, sıva ve render, marangozluk ve geliştirme ve mimarlık profesyonelleri için oluşturulan bir WordPress temasıdır.
Buildana WordPress teması, inşaat ve mimarlık endüstrisine odaklanarak tasarlanan herhangi bir inşaat işine ve girişimine uygun olacaktır.
Buildana WordPress teması iyi organize edilmiş bileşenlerden oluşur-bu nedenle her şeyi değiştirmek ve özelleştirmek kolaydır.
Tam yaşam süresi müşteri desteği sağlıyoruz ve satış öncesi sorulara cevap veriyoruz. Müşterilerimize yardım etmeyi sevdiğimiz için destek almaktan çekinmeyin.
Özellik Listesi 4 Ön tanımlı ana sayfa düzenleri
Düzen stilleri
WordPress 5.x + Hazır
WooCommerce 3 hazır
WPBakery Page Builder
Devrim kaydırıcısı
WPML Desteklendi
Envato tarafından kalite kontrol edildi
Duyarlı Tasarım – Bu tema, tüm cihazlarda mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak için duyarlıdır
Çoklu başlık stilleri
Gelişmiş Başlık Seçenekleri
Güzel hazırlanmış kaydırıcı
Birden fazla blog düzeni
Standart düzen
Izgara düzeni
Liste düzeni ve çok daha fazlası ..
Farklı Gönderiler Biçimi
Standart yazı
Video yazısı
Ses direği
Slayt gösterisi
Müzik yazısı
Görüntüler Gönderen
Alıntı Gönderi
Bağlantı direği
Galeri Post ve Çok Daha Fazlası .. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
Tema, SEO en iyi uygulamaları göz önünde bulundurularak inşa edilmiştir. Arama motorlarının sitenizin içeriğini kolaylıkla dizine ekleyebilmeleri için temiz, anlamsal ve geçerli HTML kodu ve CSS kullanır. Önemli içerik her zaman kaynak kodunuzda (örneğin: kenar çubuğundan önce blog yazısı içeriği) önemsizden önce yerleştirilir, başlıklar arama motorlarına önemlerini sinyal vermek için başlık etiketlerine (H1, H2, H3 vb.) Sarılır.
Site ayrıca bu WordPress şablonu ile arama motorları (ilgili yayınlar, birincil ve ikincil navigasyon menüleri, altbilgi navigasyonu, vb.) için hayati önem taşıyan ağır dahili site bağlantısını kullanır. Onlara fantastik işinizi gösterin;)
Duyarlı
Bu, düzenini ziyaretçilerinizin ekran boyutuna uyarlayabilen duyarlı bir temadır. (Ekranı yeniden boyutlandırmayı deneyin ve kendiniz görün) Bu tema için slayt gösterileri de dokunma etkin ve donanım hızlandı, yani iPad veya iPhone gibi mobil cihazda süper şık çalışıyorlar 🙂
CSS3 animasyonları
Pürüzsüz ve kesintisiz bir deneyim için dikkatlice tasarlanmış akışkan CSS3 animasyonları koleksiyonumuzdan seçim yapın.
Daha fazla..

Buildana | Construction & Building WordPress Theme WordPress Eklentisi; eklentisi, Mimari eklentisi, İnşa Etmek eklentisi, Bina eklentisi, İşletme eklentisi, Yapmak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-802

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews