Breadcrumbs for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Breadcrumbs for Elementor / Elementor için Ekmek Kırıntıları WordPress Eklentisi
Kort, Elementor için web sitesi sayfalarınızda herhangi bir yerde ekmek kırıntıları kurmak için basit ve hafif bir WordPress eklentisidir ve böylece web sitenizdeki kullanıcı deneyimini geliştirir. Araç, sadece birkaç dakika içinde ekmek kırıntılarının öğelerini eklemenize ve yapılandırmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda arama sonuçlarında zengin bir snippet almak için şema işaretlemesini de destekler.
Eklenti, Elements’in yönetilmesini, çocuğun, ana sayfayı ve ana sayfayı gösterme, etkinleştirme/devre dışı bırakma teklifleri sunar. Dahası, her öğe için belirli bağlantılara sahip tamamen özel ekmek kırıntıları oluşturabilirsiniz. Sembol, harf veya simge olsun, herhangi bir ayırıcı seçin. Özel bir widget seçeneğinin yardımıyla, site genelinde Elementor şablonlarında kullanılırsa, belirli yazı türleri için ekmek kırıntılarının görüntülemesini devre dışı bırakmaya izin verir.
Basit ve açık stil ayarlarına sahip duyarlı eklenti, normal, havada ve aktif öğe durumlarının rengini esnek bir şekilde yönetmenizi sağlar; Ayırıcı stili ayarlarını değiştirin; Kontrol tipografi, arka plan, sınır, gölge ve diğer şeyler.
Biz kort ile başlamak sizin için kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Elementor için Korcuk, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
ElementorIncludes için Crumer Eklentisinin Özellikleri Zengin Snippets için Şema İşaretlemesi
Özel ekmek kırıntılarını destekler
Ev, Ebeveyn, Çocuk Sayfalarının Ekranını Denetliyor
WooCommerce uyumluluğu
İki tür ayırıcı destekler: metin ve simge
Herhangi bir cihaz için duyarlı ve arkadaş canlısı
Font Awesome Icon Desteği
Font Awesome Icon Seçici Entegre
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar vb.
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Breadcrumbs for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Bağlantı eklentisi, Menü eklentisi, Nav eklentisi, Navigasyon eklentisi, Seo eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-391

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews