Bookshelf – WhatsApp book ordering system Web Teması

Açıklama

Bir kitap yazarı mı yoksa satıcı mısınız ve kitlenize WhatsApp aracılığıyla kitaplarınızı sipariş etmek için bir seçenek sunmanın bir yolunu arıyorsunuz? O zaman kitaplık bir kitapçı oluşturmanız için en iyi seçim olabilir. Veri deposu olarak Firebase kullanan profesyonel bir reaksiyon işlevsel şablonudur. Kitaplık kullanıcıları ile listelenen kitaplardan herhangi birini sepetine ekleyebilirler, o zaman bunları hesaplanan fiyatlarla ve adresleriyle seçtikleri kitaplar listesiyle doğrudan Whatapp mesajı ile sipariş edebilirler.
Özellikler Liste 3 Farklı Ev Düzenleri
Veri depolamak için Firebase ve Kimlik Doğrulama
WhatsApp aracılığıyla sipariş vermek
Gelişmiş arama ve filtreleme seçenekleri
Tüm kitapları göstermek için tüm kitaplar sayfası
Yönetici her öğeyi oluşturabilir, güncelleyebilir, okuyabilir ve silebilir
Herhangi bir kitap için indirim ekleme seçeneği
Her kitap için hızlı görünüm
Mailchimp aboneliği
React & Bootstrap ile yapılmış
Çevrimiçi Belgeler

Bookshelf – WhatsApp book ordering system Web Teması ; Bookauthor web tasarım görseli, Book web tasarım görseli, Kitapçık web tasarım görseli, Book web tasarım görseli, Kitap Satışı web tasarım görseli, Kitap web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

JS, CSS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-242

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews