BitBank – Crypto currency Template Web Teması

Açıklama

Bitbank, Bitcoin madencilik web siteleri, kripto döviz değişimi ve ticaret, dijital para birimleri, finans ve iş danışmanlığı için oluşturulan yeni HTML şablonumuzdur. Ayrıca çevrimiçi dijital ödeme sistemi için mükemmel bir şablondur.
Halkın kripto para birimlerine yönelik artan ilgisi ve artan popülariteleri göz önüne alındığında, bu şablon madencilik donanımı üreticisi veya yeni kripto para birimi projesi için başarılı bir internet işletmesi olma şansına sahipti. Özellikle zaten farklı para birimlerinin ücretlerini kabul edecek bir web sitesi için bir çözüm arıyorsanız.
Özellikler
* Tamamen duyarlı
* OnePage ve Multipge Şablon
* İki (2) farklı ev varyasyonu
* Keskin ve temiz tasarım
* HTML5 ve CSS3
* Twitter Bootstrap 3.3.7
* Google Yazı Tipleri
* Çapraz tarayıcı uyumlu
* İyi belgelenmiş
* Çapraz tarayıcı desteği
* Çalışma İletişim Formu

BitBank – Crypto currency Template Web Teması ; Bitcoin web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Bootstrap3 web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kripto web tasarım görseli, Kripto web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1087

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews