Beoreo – Creative MultiPurpose Template Web Teması

Açıklama

Beoreo, küçük ve büyük işletmelerin herhangi bir nişine uyacak şekilde yapılan Beoreo Premium Çok Amaçlı HTML şablonunun özenle hazırlanmış tasarımı ve şirket, hukuk, mağaza, portföy, ajans, nakliye ve diğer niş gibi. Güzel ve özellik açısından zengin bölümler, harika bir kod yapısı ile web sitenizde görüntülenebilir ve yeniden düzenlenebilir. Tüm ana sayfalar, birinci sınıf bir HTML şablonu olan Beoreo’da özel bir ilgi ile geliştirilmiştir. Çok profesyonel olarak kodlandığı ve her şekilde optimize edildiği için bir web sitesini başlatmak sadece birkaç dakika sürecektir. Düzgün, temiz, benzersiz ve şık bir görünümle inşa edilen Bereo Premium HTML şablonu, müşterilere geleneksel web oluşturma araçları için en iyi alternatif sunacak . Sanatsal bir mükemmellik parçası olarak, web geliştirme alanındaki profesyonel tasarımcılar için yeni bir olasılık ufkunu açacak. Ürün hakkında en ilham verici olan şey, iyi tasarımı ve akılda kalıcı manzarasıdır. Temanın herhangi bir yerinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde herhangi bir widget veya özellik kullanabileceğiniz için tamamen yönetilebilir ve kullanımı kolaydır. Bu şekilde, siteyi kendi özel zevkinize ve gereksinimlerinize göre değiştirebilirsiniz. Görkemli çok amaçlı Bereo şablonunuz 18 yenilikçi ana sayfa düzeni ve çok yönlü kullanım için 58 yerleşik sayfa ile güçlendirilmiştir.
59 + iç sayfa içerir
Bootstrap 3.x çerçevesi
devrim kaydırıcısını içerir
İçerik tablosu ile standart kod
Geçerli HTML5 / CSS3.
Sass ile inşa edin.
Yeni renk şemaları eklendi.
CSS3 animasyonları.
Gerçekten SEO optimize edilmiş kod.
Çapraz tarayıcı uyumluluğu.
Font Awesome sürüm 5.2.
Kapsamlı belgeler.
Ücretsiz hızlı destek.
Tamamen özelleştirilebilir ve değiştirilmesi kolay.
Tüm dosyalar iyi yorumlar ne alıyorsunuz? Html dosyaları.
Belge dosyası.
FTP UploadOpen FTP yöneticinizi yukarı ve barındırmanıza bağlanın. *
Gerekli dizine göz atın (normalde public_html). *
Mainfile klasörünün içindeki dosyaları yükleyin. *Google yazı tipi ullhttps: //fonts.google.com/specimen/poppins? Preview.text_type = Custom
https://fonts.google.com/specimen/robotoimage kredi
https://www.pexels.com/
https://www.freepik.com/
Tüm resimler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.
Bu, bu şablona dahil olanların sadece bir parçasıdır. Orada çok daha fazlası var, bu yüzden canlı önizlemeyi kontrol etmelisiniz. Bu şablonun özelleştirilmesi hakkında belgelerde yer almayan herhangi bir sorunuz varsa, yorum bölümünde bir soru sormaktan çekinmeyin veya profil sayfamızdaki e-posta formu aracılığıyla doğrudan benimle iletişime geçin.

Beoreo – Creative MultiPurpose Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Galeri web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-187

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews