All-in-1 Facebook Instagram Twitter Youtube Feed WordPress Eklentisi

Açıklama

All-in-1 Facebook Instagram Twitter Youtube Feed / All-1 Invese Facebook Instagram Twitter Youtube Feed WordPress Eklentisi
Dikkat: Envato Elements aboneliği, öğe ile destek vermez. Premium destek almak için lütfen Envato Market’te bir kerelik satın alarak lisans alın. Akış akışı sosyal akışını arayın
Flow Flow-WordPress Facebook Instagram Twitter Feed Grid Galerisi, güzel duyarlı galerilerde ve widget’larda sosyal medya beslemelerinin (+ RSS ve WordPress) bir karışımını gösteren birinci sınıf bir sosyal medya eklentisidir. Örneğin, bir galeride karıştırılmış özel Facebook feed, Instagram feed ve twitter feed ekleyebilirsiniz. Birden fazla kaynaktan kullanıcı tarafından oluşturulan içerik (UGC) yerleştirmek, WordPress web sitenize sosyal kanıt eklemenin ve marka varlığınızı artırmanın ve satışlarınızı artırmanın harika bir yoludur. Kullanıcı davranışı araştırmaları, incelemeleriniz veya herhangi bir sosyal kanıtınız yoksa% 70’den fazla kullanıcının sizden satın almayacağını göstermektedir. Fiyatı için, bu eklenti, benzer işlevsellik için aylık ödeme talep eden web hizmetlerine harika bir alternatiftir. Akış akışı WordPress sosyal akışı ile aylık abonelik yok!
GDPR uyumlu. Bu eklenti, site ziyaretçilerinizin herhangi bir verisini saklamaz.
Desteklenen Sosyal Yem Türleri
Akış akışı, 14 popüler sosyal ağ + WordPress + RSS dahil 16 akış kaynağını destekler. Toplamda 40+ farklı yem türü vardır. Bu cok büyük! Tüm bu farklı mono ağ besleme eklentileri yerine tek bir eklentiyi kullanabileceğinizi düşünün. ve metin yayınları, resim veya videolar dahil olmak üzere tüm bu farklı içerik türlerinin fantastik birleşik bir tasarımına sahip olursunuz. Sosyal medya duvarınız istisna olmadan harika görünecek! Twitter: ev zaman çizelgesi, kullanıcı feed, arama * hashtag’ler, kullanıcı listeleri, kullanıcı favorileri dahil.
Facebook: Herkese açık yayınlarla, halka açık gruplara, halka açık albümlere sahip herhangi bir halka açık sayfa.
Instagram: Kullanıcı fotoğrafları, hashtag fotoğrafları, fotoğrafları beğendi. 1 Haziran 2016’dan sonra API değişikliklerini destekliyoruz.
SoundCloud: Halka açık çalma listeleri.
Pinterest: Genel Kullanıcı veya Kurul.
Foursquare: Konum ipuçları, konum fotoğrafları.
Vine: genel kullanıcı beslemesi, kullanıcı beğeni, etiketle arama.
Flickr: Genel Kullanıcı Fotoğrafları, Fotoğraflar Etiket.
Dribbble: Kullanıcı gibi halka açık yayınlar.
WordPress: Blog yayınları, yorumlar, belirli kategorilerin yayınları, belirli yayınların yorumları. Yalnızca kendi sitesi, diğer bloglar RSS beslemeleri kullanılarak yayınlanabilir.
YouTube: Kullanıcı, kanallar, arama, genel çalma listesi.
Tumblr: Fotoğraf gönderileri (gelecekte daha fazla tür olacak).
Vimeo: Kullanıcı, albüm, kanal ve Like Beed of Compeal’ın videoları.
RSS: Herhangi bir geçerli yem.
Google+: (Emekli Nisan 2019)
LinkedIn: (Emekli Mayıs 2019)/* – Twitter Arama API’sı tweet’leri haftadan daha eski hale getirmeyi kısıtlar.
Eklenti, özel bilgilerinizi (jetonlar, uygulama kimlikleri ve uygulama sırları gibi) tarayıcıya maruz bırakmaz ve sunucuyu tutar, böylece hassas veri için% 100 güvenlik sağlarız. Eklenti, tüm bağlı yayınlarınızın durumunu görebilmeniz ve sorunları kolayca giderebilmeniz için izleme araçları sağlar.
WordPress Social Stream Featureseams API bağlantısı. Facebook, Instagram, Foursquare’i tek bir tıklamayla bağlayın! Diğer ağlar gelen.
İçerik denetimi. Yayınları Word ile hariç, kullanıcı adıyla, URL ile. Izgaranızı trollerden ve spam’den temizleyin!
Görsel besteci öğesi. Görsel besteci kullanıyorsanız akışınızı kolaylıkla yerleştirin.
Sosyal paylaşım düğmeleri. Etkileşimi ve Kullanıcı Katılımını Sürün!
Tüm popüler sosyal ağlar. ve sayıları büyüyor (popüler isteklere dayanarak).
Akıllı Sunucu Önbelleğe alma. Akışlar neredeyse anında yüklenir. Her seferinde veri yüklemeye gerek yok.
CSS3 Dönüşümleri Animasyon en iyi performansı ve hızı gösterir.
Rahat Yönetici Paneli. Canlı önizleme ile sezgisel ve temiz arayüz.
Lightbox Galerileri. Çekici animasyonlarla harika bir görünüm. Akıllı medya ön yükleme.
İyi belgelenmiş. Basit Adım Adım Kurulum Kılavuzları.
Duyarlı tasarım. Mobil cihazlarda kayma için kaydırma desteği ile.
Son derece özelleştirilebilir. Renkleri değiştirin, önceden tanımlanmış ön ayarları kullanın, kendi tek kart tasarımı vb. Oluşturun.
Keyifli etkileşim. Güzel animasyonlar ve havza efektleri.
Video desteği. YouTube, Vimeo, Instagram için.
“Daha fazla göster” düğmesi. Akışta daha fazla ürün yükleyin.
Akıllı kaynak yükleme. Komut dosyası ve stiller yalnızca sayfada kısa kod algılandığında yüklenir
Duyarlı düzen. Farklı konteyner boyutlarına ayarlanacaktır.
Onay sistemi. Yayınlamadan önce yayınları önizleyebilirsiniz! Sosyal beslemelerinizi URL ile, kullanıcı adıyla, kelimelerle hariç bu eklenti ile denetleyebilirsiniz. Haberlerinizi yayınlayın, portföy yapın, şirketinizin etiketi vb. Tarafından müşteri referanslarını gösterin. Eklenti, kullanıcının katılımını ve etkileşimini artırmak için sosyal paylaşım düğmeleri sağlar. Eklenti için kullanım vakalarının sayısını artırmaya odaklanıyoruz.
Eklenti Nasıl Çalışır
Akış akışı WordPress Sosyal Akış Yöneticisinde akışlar oluşturursunuz ve oluşturulan kısa kodları kopyalarsınız. Ardından, bu kısa kodları sitenizin herhangi bir sayfasındaki herhangi bir bloğa koyarsınız. Sosyal akış ilk kez gösterildiğinde, önbelleğe alındı ??(ilk önbellekleme için daha fazla zaman alır, ancak daha sonra parlak bir şekilde hızlı gösterilecek) ve ziyaretçilerin geri kalanı önbellek ömrü için bu önbelleği görüyor. Örneğin, 20 dakikalık önbellek ve 10000 kullanıcısı bu 20 dakika içinde ziyaret ettiyseniz, sadece bir kez eklentisi API’yi veri çekmesini isteyecektir, çünkü geri kalan zamanlar önbellek verilerini neredeyse anında görecektir. Sunucunun önbellek yenileme görevini arka planda çalıştırdığını düşünürsek, eklentinin inanılmaz performansını garanti eder.
Akışınızı Tasarlayın
Akış akışı, akışlarınızın harika bir tasarım özelleştirmesini sağlar. Mansory, haklı veya tek yükseklikte ızgaradan düzeninizi seçin. Kartınızı Drag & Drop Constructor’ın yardımıyla oluşturun. Stil kartları ve tüm akış hızlı ve kolay. Büyükannen bile yapabilir!
Birden fazla sosyal yem nasıl çalışır?
Her şeyden önce birden fazla sosyal akış oluşturabilirsiniz (tek sınır sunucu kapasitenizdir). Sihirli şey, daha sonra istediğiniz kadar farklı sosyal ağlardan sosyal yemler eklemenizdir. Örneğin, bir akış 3 Twitter hesabı, 1 Twitter hashtag, 2 Google+ hesabı ve 5 Facebook feed eklemek istersiniz. Sorun değil!
Yönetici paneli önemli şeylerin net bir göstergesini sağlar ve çok uygundur. Sosyal akışlarınızı bir kompakt listeden kolayca yönetebilirsiniz.
1.4 eklentisinden gelen gereksinimler, MySQL (InnoDB) için MySQLI uzantısı ile sunucunuzda PHP 5.3 ve üstü gerektirir.
JQuery sürüm 1.7 ve üstü olması gerekir.
Bazı ağ API’leri, sunucunuzda SSL sertifikası yüklü olması için veri göndermek için güvenli bağlantı gerektirebilir. Çoğu durumda SSL barındırma ile sağlanır. Özel API’leri kullanıyoruz çünkü daha güvenli bir şekilde, hiç kimse istemci tarafında güvenli verilerinizi (jetonlar vb.) Görmüyor ve bu API’lar akış için daha fazla olanak sağlıyor. Bir sonraki ağlar, barındırmanız güvenilir listede değilse güvenli bağlantı gerektirebilir: Twitter, Facebook, G+, Instagram.
Izgara motoru oldukça ağırdır ve en son teknolojileri kullanır, böylece bazı cihazlar (düşük uçlu veya eski modeller) özellikle sayfadaki başka bir ağır komut dosyası ile birleştirilirken ızgara görüntüleme mücadele edebilir.
Ne kadar çok akış yaparsanız, daha güçlü bir sunucuya sahip olursunuz. Ortalama bir sunucu, her bir sorunla 10 akışla 10 akışı işleyebilir.

All-in-1 Facebook Instagram Twitter Youtube Feed WordPress Eklentisi; eklentisi, Facebook eklentisi, Beslemek eklentisi, Kafes eklentisi, Başlık Etiketi eklentisi, Duvar eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-500

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews