Zero Mistake – Cool Blackletter Display Font Yazı Tipi

Açıklama

Sıfır hata – Serin blackletter ekran yazı tipi, şekeri çok benzersizdir ve bu temayla kullanacağınız herhangi bir proje için mükemmel olduğu için Gotik ve Korku Stili’nden esinlenen bir ekran yazı tipidir.
Opentype’lı ebedi imparator, stilistik alternatifler, üslup setleri ve ligatürleri logo, poster, rozet, kitap örtüsü, tshirt tasarımı, ambalaj ve daha fazlası için iyi içerir.
Özellikler :
1. Uppercase & küçük harf 2. Çoklu Destek 3. sayı 4. Sembol 5.punkasyon. 6.Extra Dingbat 7. Mac ve Windows OS -Support Tasarım uygulamasında destek (Photoshop, Illustrator ve daha fazlası)
İşte burada! Umarım beğenirsiniz – yorumlar ve beğeniler her zaman hoş karşılanır ve kabul edilir. Daha da önemlisi, bir sorunuz veya sorunuz varsa mesaj göndermekten çekinmeyin.

Zero Mistake – Cool Blackletter Display Font Yazı Tipi; Takvim yazısı, Kart yazısı, Noel yazısı, Çizgi Roman yazısı, Kıvrımlı yazısı, Görüntü yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3755

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews