Xtreme Fitness | HTML Template Web Teması

Açıklama

A) Giriş
Xtreme Fitness HTML5 web sitesi şablonu, sadece spor salonu ve fitness merkezleri için yapılmış özel bir tasarım paketidir. Sağlık ve bedenlerinin en iyisini korumak ve oluşturmak için en iyi bedeni ve kişisel eğitim, yoga dersleri ve çevrimiçi koçluk arayanları oluşturmak için en iyi çözümü sağlar. En son teknolojiye dayanan modern, temiz, yaratıcı ve benzersiz bir tasarıma sahiptir.
Ana sayfa düzenleri ve sayfa düzeni ve 04+ geçerli HTML5 sayfa şablon tasarımları içerir. Xtreme fitness şablonu, Bootstrap V4.0, HTML5 & CSS3 ve sınırsız renk şemaları ile kodlanmıştır. Tüm modern tarayıcılar ve arama motoru dostu ile uyumludur. Bu harika şablonla sanat eserlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyin!
B) HTML dosyaları nasıl düzenlenir?
Ana sayfa stilleri, ABD stilleri hakkında, stiller ve fiyatlandırma sayfası stili gibi 05+ özel HTML şablonları ekledik. Lütfen HTML dosyalarını Dreamweaver, Not Defteri veya Not Defteri veya Not Defteri ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve herhangi bir satırı düzenleyin.
C) CSS dosyaları nasıl düzenlenir?
Style.css (varsayılan) gibi bazı özel CSS stilleri ekledik. Lütfen tüm CSS dosyalarını DreamWeaver, Not Defad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin. Örneğin, banner resimlerinizi düzenlemek istiyorsanız, stilde açık style.css ve banner görüntüsü için “.banner-con” a bakın ve stillerinizi değiştirin.
D) Renk şemaları nasıl kullanılır?
Lütfen style.css dosyasını Xtreme-Fitness/Vars/CSS klasöründen bir metin düzenleyicisi ile açın ve kendi renklerinizi oluşturun. #000000 Bu bizim birincil rengimizdir, hepsini yeni renk kodunuza arayabilir ve değiştirebilirsiniz.
E) Yük animasyonunda nasıl kullanılır?
Web sitemiz için yük animasyonunda wow.js. Önceden tanımlanmış sınıflar adını ekleyerek veya değiştirerek bunları düzenleyebilirsiniz.

Xtreme Fitness | HTML Template Web Teması ; Vücut Geliştirme web tasarım görseli, Kulüp web tasarım görseli, Egzersiz Yapmak web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Spor Salonu web tasarım görseli, Sağlık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-277

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews