WZone Addon – WooCommerce eBay Affiliates WordPress Eklentisi

Açıklama

WZone Addon – WooCommerce eBay Affiliates / Wzone Addon – Woocommerce Ebay İştirakleri WordPress Eklentisi
Wzone eBay eklentisi, eBay’den WooCommerce’e sadece birkaç dakika içinde ürünleri seri içe aktarmanıza izin verir!
Bu, Woocommerce’e ürün içe aktarabileceğiniz birden fazla sağlayıcıya sahip olduğunuz Wzone için özel olarak yapılmış bir sağlayıcıdır.
Şimdi, sadece Wzone kullanarak Amazon’dan ürünleri içe aktarabilirsiniz, aynı zamanda en yeni Wzone eBay sağlayıcısı Addon’u kullanarak eBay’den de!
eBay, gönderilen trafiğe göre bağlı kuruluşlara ödenir ve işlem başına ödenen tutar, eBay gelirinin yüzdesine göre.
Fiyatlandırma, yeni ve yeniden etkinleştirilmiş eBay alıcılarını çekmek için ödenen bonuslar ile kategori düzeyinde komisyon oranlarına dayanmaktadır. Esasen, trafiğiniz eBay için ne kadar fazla gelir elde ederse, o kadar çok ödeme yaparsınız.
BENZERSİZ ÖZELLİKLER
Deli içe aktarma modu
Deli içe aktarma modu hakkında konuşalım. O nasıl çalışır?
Ebay’de olan ürünleri aramanıza ve bunları 2 farklı şekilde içe aktarmanıza olanak tanır: eBay ürünlerini anahtar kelime veya CSV içe aktarma ile filtreleyerek (zaten bir listeniz varsa).
Ödeme Seçenekleri
Ödeme işleminin tek bir yolu var – doğrudan ödeme
Ziyaretçileri doğrudan eBay’e, Ürünler Ayrıntıları sayfasında gönderebilirsiniz.
Görüntü içe aktarma
Wzone eBay uzak resimler kullanır
Bu, ürün görüntülerinin doğrudan eBay’in sunucularından yüklendiği anlamına gelir, bu da müşterileriniz için daha hızlı yükleme süresi anlamına gelir!
Otomatik İthal Ürünleri Modülünü kullanarak eBay ürünlerini otomatik pilotta içe aktarın!
Bu yeni modül, ürünleri otomatik olarak içe aktarmanıza yardımcı olur! Evet bunu doğru duydun! Sadece bir anahtar kelime ayarlamanız, kaç sayfayı içe aktaracağınızı ayarlamanız ve ürün kuyruğuna eklemeniz gerekir.
Otomatik içerik spinner
EBay ürünleri için mükemmel sayfa optimizasyonu
Google’ın yinelenen içerik bulması konusunda endişeli misiniz?
İthalat üzerine eBay’den gelen içeriği otomatik olarak döndürecek otomatik içerik spinner adlı yeni bir modül geliştirdik. Bu şekilde, minimum çabalarla benzersiz içeriğe sahip olabilirsiniz.
Hız optimizasyonu
Web sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlayın!
Hız Optimizasyon Modülünü kullanarak, web sitenizin hızını önemli ölçüde artıracaksınız!
Ürün istatistikleri
Dönüşümlerinizi kolayca kontrol edin
Ürün istatistiklerini kullanarak eBay’den ithal edilen ürünler için istatistikleri kolayca görebilirsiniz. En popüler ürünleri, kaç vuruşa sahip olduklarını ve eBay’e kaç tane yeniden yönlendirmeyi görebilirsiniz.
Senkronizasyon
Ebay ürünlerini senkronize et
Senkronizasyon modülünü kullanarak, eBay ürünleri senkronize edilmişse ve ne zaman senkronize edilirse takip edebilirsiniz.
Raporlama Modülü
Adından da söylediği gibi, eBay’den ithal edilen ürünleri takip etmek için özel olarak yapılmış bir raporlama modülü (kaç görüntüleme ve eBay’e yeniden yönlendirildikleri) ve senkronizasyon günlüğünü takip etmek – ne ve kaç ürün senkronize edildi.
Bu raporla ilgili harika bir şey nedir? E-posta yoluyla gelir ve bu istatistikleri içeren bir e-posta almaya ayarlayabilirsiniz.
Gönderilerdeki Ürünler
Kısa modeller kullanarak postaya ürün ekleyin
Mesajlara eBay ürünleri eklemek istiyorsanız, şimdi mümkündür! Kısa modeller kullanarak ürünleri kolayca yazılarda görüntüleyebilirsiniz!
Blog yayınlarında hangi ürünleri gösterileceğini seçebileceğiniz çok kolay kullanımı arayüzümüz var.
Coğrafi hedefleme
Birden fazla bağlı kuruluş kimliği = daha fazla para kazanın
GEO Hedefleme özelliğini kullanarak, tüm bağlantı programlarına bağlı bir ortaklık olabilirsiniz, bu şekilde tüm dünyada müşterilere sahip olabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz!
Herhangi bir eBay konumundan ithalat yapmayı seçin – eBay Avusturya, eBay Avustralya, eBay İsviçre, eBay Almanya, eBay Kanada (İngilizce), eBay İspanya, eBay Fransa, eBay Belçika (Fransızca), eBay Kanada (Ebay İngiltere, eBay Hong Kong , eBay İrlanda, eBay Hindistan, eBay İtalya, eBay Motors, eBay Malezya, eBay Hollanda, eBay Belçika (Hollanda), eBay Filipinler, eBay Polonya, eBay Singapur, eBay Amerika Birleşik Devletleri, eBay Çin, Ebay Rusya, Ebay İsveç ve Ebay Tayvan

WZone Addon – WooCommerce eBay Affiliates WordPress Eklentisi; eklentisi, Bağlı Kuruluşlar eklentisi, Wzone eklentisi, Ayriyeten eklentisi, Woocommerce eklentisi, İçe Aktarmak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-852

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews