WPBakery Addon – HTML5 Radio Player WordPress Eklentisi

Açıklama

WPBakery Addon – HTML5 Radio Player / Wpbakery Addon – Html5 Radyo Oynatıcısı WordPress Eklentisi
Bu, WPBakery Page Builder için bir eklenti / uzatma
Özellikler: Yalnızca radyo akışı gerekiyor – sadece radyo akışını ekleyin ve oyuncu radyo adı, radyo kategorileri, güncel çalma şarkısı ve sanatçı fotoğrafı alacaktır.
Shoutcast & ICECast Desteği – Shoutcast ve ICECast radyo akışını destekler. Radyo akışı MP3 tipi olmalıdır. Ayrıca AAC akışlarını da oynayacak, ancak sadece AAC’yi destekleyen tarayıcılarda.
Duyarlı Tasarım – Radyo oynatıcı duyarlı web sitelerinde kullanılabilir. Duyarlı olmayan web sitelerine entegre etmek için duyarlı davranışı devre dışı bırakmak için isteğe bağlı parametre.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Sanatçı Görüntüsü – Oyuncu, Wikimedia.org/wikidata.org veritabanında mevcutsa, MusicBrainz.org API’sını kullanarak mevcut çalan şarkıcının fotoğrafını gösterecektir.
Son derece özelleştirilebilir – Mevcut 2 kaplama arasından seçim yapabilirsiniz: Back & White. Ayrıca, parametrelerden, herhangi bir tasarıma entegre etme imkanı olan herhangi bir renk şeması oluşturabilirsiniz.
Kategoriler – Oynatma listesi öğeleri kategoriler halinde yapılandırılmıştır. Bir radyo dosyası birden çok kategoriye ait olabilir. Kategoriler otomatik olarak radyo akışı verilerinden oluşturulur.
Çalma Listesi Arama – Oynatma listesini arama seçeneğiniz var. Arama terimini yazarken sonuçlar görüntülenecektir.
Çalma listesini göster/gizle – çalma listesini göstermek veya gizlemek için düğme. Ayrıca oyuncuyu gizlenmiş çalma listesi ile başlatma seçeneği.
Paylaşın – Radyo oynatıcıyı Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz. Paylaşım başlığını ve açıklamasını özelleştirmek için parametreler.
Radyo Adı ve Kategorileri Adını Manuel olarak Ayarlama seçeneği – Gerekirse, radyo adını ve kategorileri manuel olarak ayarlama seçeneğiniz var
Birden fazla örnek – Web sitenize veya aynı sayfaya birden fazla radyo oynatıcıyı ekleyebilirsiniz.
Göster/Gizle Düğmeleri – Görünür olarak ayarlayabilir veya Gizli olarak ayarlayabilirsiniz: Çalma Listesi, Volume, Paylaş düğmeleri
Çoklu Parametreler – Genişlik, Otomatik Oyun, Başlangıç ??Hacmi, Oynatma Listesi, Kategoriler ve Renk Parametreleri dahil olmak üzere oynatıcınızı özelleştirebileceğiniz 70’den fazla seçenek. İOS için Notlar (Apple tarafından dayatılan kısıtlamalar): Otomatik Oyun AutoPlay Feature Dealoutty AutoPlay Feather’ı devre dışı bıraktığı için çalışmayacak ve JS’den kontrol edilemez
Hacim denetleyicileri iOS üzerinde çalışmaz. Ses seviyesini mobil cihazın fiziksel düğmeleri ile ayarlamanız gerekir.

WPBakery Addon – HTML5 Radio Player WordPress Eklentisi; eklentisi, Html5 eklentisi, İcra eklentisi, Mp3 eklentisi, Müzik eklentisi, Oyuncu eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-445

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews