WordPress Weather Forecast Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

WordPress Weather Forecast Plugin / Hava Durumu Tahmini WordPress Eklentisi
WP ElfSight Weather, kitlenize haritadaki herhangi bir nokta için güncel hava durumu durumu sağlamak için hızlı ve kolayca uyarlanabilir bir web sitesi eklentisidir. İsim, zip kod veya koordinatlarla dünyanın herhangi bir yeri girin. Kitleniz sıcaklık, hava basıncı, nem yüzdesi ve aktif hava durumu hakkında güncellenmiş bilgileri görecektir. Eklentinin saatlik veya günlük tahmini görüntüleme seçeneği vardır. Arayüz stili, hava arka plan görüntülerini ve herhangi bir arka plan renkini seçmek için özelliği içerir.
Bir konum eklemenin üç yolu
ElfSight eklentisi, dünyanın herhangi bir yeri için hava durumu göstermenizi sağlar. Sadece yerin adını, zip kodunu veya koordinatlarını ekleyin – eklentimiz verileri otomatik olarak bulacaktır. Kitleniz için yerel dili ayarlayın ve en kullanıcı dostu eklentiyi tasarlamak için sıcaklık ünitesini seçin.
Davanız için eklentinin yapılandırmasını bulun
Eklentimiz, her biri farklı bir bilgi kümesi dahil olmak üzere 5 yapılandırma varyantı sağlar. Bunlar, önümüzdeki günler için maksimum verilere ve tahminlerin yanı sıra güzel küçük akım sıcaklık eklentisine sahip varyantları içerir – ve aralarında/ sadece hedeflerinizin web sayfasının herhangi bir bölgesine veya şablonun herhangi bir bölgesine entegre bir varyant seçin.
Renkleri kendiniz seçin
Hava durumu eklentinizi şık ve eşleşen bir arayüz öğesine dönüştürmek için süper karmaşık olmayan bulacaksınız. En iyi çözümü bulmak için ana arka planın renklerini ve günlük tahmin arka planını seçin. Veya mevcut hava durumunu görselleştiren temalı görüntüleri saklayabilirsiniz.
WordPress web sitesi satın alma, eklenti arşivini indirme.
Web sitenize kurulum zip yükleyin. NOT! Bu aşamada, tüm öğe fermuarını değil, sadece WordPress yüklenebilir zip yüklediğinizden emin olun.
Eklentinizi etkinleştirin. Ana menüden eklenti ayarları sayfasını girin.
Yeni bir eklenti oluşturun ve canlı eklenti editörünün yardımıyla özelleştirin
Eklentinin kısa kodunu web sitenizin gerekli sayfasına kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir. Bu kadar! Şimdi eklentiniz çalışıyor! WordPress Uyumluluğu
ElfSight Telegram sohbetinin mükemmel uyumluluğunu sağlıyoruz. Themeforest’te en popüler olan aşağıdakiler de dahil olmak üzere herhangi bir WP temasıyla iyi çalışır: Avada, Betheme, The7, FlatSome, Enfold.
ELFSIGHT Hava Durumu Eklentisini Web sayfanızın herhangi bir bölgesine hiçbir zaman ekleyin. Daha iyi konfor için birkaç kurulum seçeneği mümkündür: kısa kod
Guttenberg bloğu
Sayfa Oluşturucuları (Görsel Besteci, Elementor ve daha fazlası.)
WordPress eklentisi
Widget ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya sormanız gereken sorularınız varsa, müşterilerimize destek vermekten çekinmeyin. Her zaman yardım etmekten mutluluk duyarız!
Desteğimiz, eklenti hatalarını değiştirmeyi içerir
Hayat Zamanı Güncellemeleri
Müşteri Dostu Geliştirme Desteği Özellik Plugin Kurulumu
Eklenti Özelleştirme
Üçüncü taraf Matterscall to ActionStill işte aracımızı denemedi mi? Şimdi eklenti sayfasında kontrol edin!

WordPress Weather Forecast Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Tahmin Etmek eklentisi, WordPress eklentisi, Eklenti eklentisi, Duyarlı eklentisi, Meteoroloji eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-740

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews