WordPress Virtual Tour 360 Panorama Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

WordPress Virtual Tour 360 Panorama Plugin / WordPress Virtual Tour 360 Panorama WordPress Eklentisi
Güzel 360 ° panorama ve sanal turlar yaratmak için ihtiyacınız olan tek şey
WordPress Virtual Tours eklentisi, güzel 360 panorama ve sanal turlar oluşturma olanağı sağlayan birinci sınıf bir WordPress eklentisidir. Programlama bilgisine gerek yok.
Neden Bizi Seçin
Bize seçimleriniz fark yaratacaktır. Diğer Panorama eklentisinde bulamayacağınız çarpıcı bir özellik sunuyoruz.
WooCommerce Entegrasyonu
Daha etkileşimli deneyim için ürününüzü panorama ile sergileyin. Panoramanızdan para kazanarak ve gelirinizi artırarak daha fazla kazanabilirsiniz. Bir WooCommerce ürününü kolayca sıcak noktaya yerleştirebilirsiniz.
Panorama mini haritası
Mini harita ile haritanızı kolayca gezin. Panorama haritasını kullanıcının kendilerini panorama içinde yönlendirmesine yardımcı olmak için kullanın.
Elementor & WpBakery
Her yerde 360 ??° panorama ve sanal turlar kullanın. Elementor, WPBakery Page Builder, Shortcode ve Widget.
Özellik Zengin 360 ° Panorama & Virtual Tourssuser Dostu Arka Uçcu Editör: Arka uç düzenleyiciyi kullanmanın en kolay yolunu sunuyoruz. Panoramanızı görsel olarak düzenleyebileceğiniz için ön uçta ne aldığınızı tahmin etmeyi unutun. Arka uç düzenleyicimizi seveceğinizden oldukça eminiz.
Otomatik döndürme panorama: Panorama, yüklendiğinde otomatik olarak otomatik olarak dönebilir. Web sitenizde gezinirken kullanıcınıza muazzam bir deneyim sunacaktır.
FullScreen Panorama: Kullanıcınızın tam ekran modunda olmasını sağlayacak kontrol sağlıyoruz. Kullanıcınızın bu özelliğe sahip olmasını istemiyorsanız bu kontrolü de yapabilirsiniz.
3 Araç Çubuğu Şeması: Panoramanız için 3 şema sunuyoruz. Üst araç çubuğu, alt araç çubuğu ve varsayılan araç çubuğu. İhtiyaçlarınız için hangisinin en iyisini seçin.
Zoom Panorama Kontrolü: Panoramanız için yüksek çözünürlüklü bir görüntü sağlayın. Zoom özelliği ile izleyici, panoramanızdaki tüm görünümlerin ayrıntılarını görebilir.
Compass Panorama: Panorama’daki pusula özelliğini yön rehberliği olarak da sunuyoruz. İzleyicinizin panoramanızın hangi yönünü belirlemesi daha kolay olacaktır.
Metin Araç İpuçları: Hotspot ile ilgili bilgileri gösterebilirsiniz. İzleyiciye bilgilendirici olun ve onlara sıcak nokta hakkındaki hikayeleri anlatın.
WooCommerce Araç İpuçları: Panoramanızdan para kazanarak ve gelirinizi artırarak daha fazla kazanın. Bir WooCommerce ürününü kolayca sıcak noktaya yerleştirebilirsiniz.
Galeri pop -up: Hotspot’unuzu galeri ile de tanımlayabilirsiniz. Bu özelliği kullanarak en iyi resmi ve en alakalı galeriyi gösterin.
Video açılır pencere: Daha fazla görselleştirmeye mi ihtiyacınız var? Elbette, bir video açılır özelliğimiz var. YouTube, Vimeo’nuzu gösterin veya videoyu hotspot’ta barındırın.
Özel bağlantı: Görüntüleyiciyi belirli bir sayfaya veya harici bağlantıya yönlendirebilirsiniz. Bunu hotspot’a özel bir bağlantı koyarak başarabilirsiniz.
Block Post Araç İpuçları: Bir blok gönderisi, makale, hikayeler veya bir haber, sıcak nokta için daha bilgilendirici. Bu durum için blok post araç ipuçlarını kullanın.
5 Araç İpucu Konumları: 5 Araç İpucu Konumu ile, araç ipucunu Hotspot, Alt, Sol, Sağ veya Otomatik Konum kullanabilirsiniz.
6 Araç İili Renk Şeması: Sıkıcı Siyah Beyaz Kare Araç İpucu Bırakın. Zaten kullanıma hazır 6 önceden tanımlanmış güzel araç ipucu renk şeması sunuyoruz.
Hotspot şekli: Endişe yok, Icon ve rozet sıcak nokta şekli için yeterli değilse, özel görüntünüzü sıcak nokta şekli olarak yükleyebilirsiniz.
Tur ve Hotspot Listesi: Ayrıca bir Tur ve Hotspot Listesi paneli özelliğimiz var. Mevcut Panorama’daki tüm turları ve sıcak noktaları listeleyecek.
Çeviri Hazır: Bu eklenti çeviri hazırdır. Çeviri dosyaları verdik: ‘.po’ ve ‘.mo’, çeviri araçlarıyla kolay çeviri için sizin için.
Herhangi bir WordPress teması için: Bu eklentiyi Elementor & WPBakery Page Builder eklentisi ile çalışan herhangi bir WordPress temasında kullanabilirsiniz.
Duyarlı ve Retina Hazır: Eklentimiz duyarlıdır ve retina ekran veya HIDPI (inç başına yüksek noktalar) için hazırdır.

WordPress Virtual Tour 360 Panorama Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Panorama eklentisi, Tur eklentisi, Element eklentisi, Minimap eklentisi, Panorama eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-756

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews