WooCommerce File Approval WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce File Approval / Woocommerce Dosya Onayı WordPress Eklentisi
WooCommerce Dosya Onay eklentisi, dosyaları müşterilerinizle paylaşmanıza olanak tanıyan Woocommerce kurulumunuza sorunsuz bir şekilde entegre olur. Onaylanabilecek veya reddedilebilen dosyalar!
FİKİR
Bir mağaza yöneticisinin satın aldıktan sonra bazı dosyaları bir müşteriyle paylaşması gerekir. Bu dosyalar müşteri tarafından onaylanmalı veya reddedilmelidir. Sonunda, müşteri eylemlerinin nedenini açıklayan bir mesaj bırakma olanağına sahip olmalıdır. Bu işlem, dosya müşteri tarafından onaylanana kadar devam etmelidir!
Nasıl Çalışır: Onay İş Akışı
İşlem basittir: Yönetici, Sipariş Ayrıntıları sayfası aracılığıyla bir veya daha fazla dosya ekler. Her biri için bir mesaj bırakılabilir. Kaydettikten sonra, kullanıcıya bir bildirim e -postası gönderilir

Kullanıcı, Sipariş Ayrıntıları sayfası aracılığıyla eki onaylayabilir veya reddedebilir. İsteğe bağlı olarak bir mesaj bırakabilir. Don bir kez, yöneticiye bir bildirim gönderilir

Yönetici sonunda yeni bir dosyayı yeniden takabilir veya daha fazla bilgiye sahip olmak için bir mesaj gönderebilir (bu nedenle işlem tekrar 1. adımda döner)

Mesaj iş parçacığı stili
Ek mesajları güzel bir görsel iş parçacığı stili ile görüntülenir!
E-POSTA BİLDİRİMLERİ
Yönetici ekleri her düzenlediğinde (kullanıcının yeniden onaylaması/reddetmesi gerekir) veya bir mesaj gönderdiğinde, müşteri bir e-posta bildirimi alır. Aynı şeyler, müşteri bir eki onayladığında/reddettiğinde veya bir mesaj gönderirse de olur. E -posta metinleri özel e -posta metinleri menüsü aracılığıyla yapılandırılabilir (ve sonunda WPML üzerinden çevrilebilir).
Yeni İçerik Vurgulama
Yönetici bir eki her düzenlediğinde veya yeni bir mesaj eklediğinde, bu içerik müşteriye daha iyi geri bildirim vermek için ön uçta vurgulanacaktır. Bir müşteri bir mesaj bıraktığında aynı şeyler olur:
Yönetici Sipariş Ayrıntıları sayfasında yeni mesaj vurgulanacaktır.
Sunucunuzu temiz tutun
Ekteki dosyalar WordPress Medya Galerisine yüklenir ve siparişle sınırlandırılır. Bir ek silindikten sonra, ilişkili dosya otomatik olarak silinir. Bir sipariş silinirse,
İlgili tüm dosyalar silinecektir.
WPML
Eklenti, WPML çeviri eklentisini destekler. Daha sonra e -posta metinlerini özel menü üzerinden özelleştirebilir ve çevirebilirsiniz.
Büyük Dosyalar Yükleme
Eklenti, herhangi bir sunucu yapılandırmasına ihtiyaç duymadan büyük dosya yüklemesini kabul etmek için medya galerinizi otomatik olarak yapılandırır!
Büyük Resim Önizlemesi
Büyük görüntüler (> 2500px) kullanması durumunda, ihtiyacınız olan genişliği ve yüksekliği kabul etmek için ayarları -> medya -> büyük boyutlu ayarları düzgün bir şekilde yapılandırdığınızdan emin olun.

WooCommerce File Approval WordPress Eklentisi; eklentisi, Woo eklentisi, Ticaret eklentisi, Dosya eklentisi, Onay eklentisi, Onay eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-648

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews