WooCommerce Elementor Addons WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Elementor Addons / Woocommerce Elementor WordPress Eklentisi
TFProduct – WooCommerce Ürün Elementor Eklentileri
TFProduct, Elementor Page Builder için bir WooCommerce eklentisidir. WooCommerce ürünlerini sayfa oluşturucu Elementor’da görüntülemenize yardımcı olur. WooCommerce ürünlerini ızgarada, atlıkarınca, sayfalandırmanıza ve daha fazla düzen yüklemenize olanak tanıyan en esnek widget’dır.
Numaralı gösteri ürünleri, son ürünler, özellikli ürünler, en çok satan ürünler, satış ürünleri, en iyi ürünler, karışık sipariş ürünleri, kategori ürünleri gösterebilir.
Buna ek olarak, Elementor için YouTube widget’larıyla birleştirilmiş tamamen ücretsiz bir tema flat eklentimiz var. Tam üstbilgi altbilgi kaydırıcısı, resim kutusu, atlıkarınca kutusu ve Elementor Free Free Free Widget ile profesyonel bir video web sitesi oluşturabilirsiniz.
Özellikler Ürün Ayarı Bu sekme sayısı, Filtre By, Orderby, Sipariş, Düzen, Sütunlar, Atlıkarınca Seçenekleri içerir. Düzeni nasıl ayarlayacağınızı görün. İmagethis sekmesi Genişlik Yüksekliği Girebilirsiniz Görüntü Boyutuna CropMetathis sekmesine/Gizle Satış, Özel Satış, Satış Stili, Ön Ek Yüzde, BadGecarouselthis Sekmesi Açık/Kapalı Döngü, Otomatik Oynat Set Masaüstü, Sütunlar Tablet , Sütunlar mobilePainatination Bu sekme Sayma stilini seçebilirsiniz: Sayısal ve Sayfa, Sayfa, Sayısal, Yükleme/Kapalı WishListQuick Görüntüleme Sekmesi Açık/Kapalı Hızlı ViewCarethis Sekmesi Açma/Kapalı Karşılaştırma

WooCommerce Elementor Addons WordPress Eklentisi; eklentisi, Woocommerce eklentisi, Woocommerce eklentisi, Kurucu eklentisi, Woocommerce eklentisi, Ürün eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML, JS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-554

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews