WooCommerce Conditional Product Fields at Checkout WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Conditional Product Fields at Checkout / Woocommerce Koşullu Ürün Alanları Kasada WordPress Eklentisi
Ödeme eklentisindeki WooCommerce koşullu ürün alanları, kasada ek ürün alanları görüntülemenizi sağlar! Alanlar, mantık kurallarına göre dinamik olarak görüntülenebilir… ve hepsi güzel bir görsel editör kullanarak yapılır!
NASIL ÇALIŞIR
Visual bir düzenleyici üzerinden eklenti, ödeme sayfasında gösterilecek ekstra ürün alanlarının oluşturulmasına izin verir. Her alanın, eklentinin gösterilmesi gerekip gerekmediğini belirlediği kendi koşullu kuralları olabilir. Koşullu kurallar diğer koşullu alan değerlerini veya wooCommerce yerel ödeme alanı değerlerini göz önünde bulundurabilir: faturalandırma alanları
Nakliye alanları
Ödeme yöntemleri son olarak, her alanda sipariş başına sadece bir kez, ürün başına bir kez veya her ürün sepeti miktarı için bir kez gösterilebilir.
Örnekler
Örneğin, şunları yapabilirsiniz: Sadece faturalandırma ülkesi İtalya ve eyalet/eyalet Roma ise gösterilecek bir alan oluşturun
Yalnızca ödeme yöntemi PayPal ise gösterilecek bir alan oluşturun
“Field1” adlı bir metin alanı oluşturduktan sonra, yalnızca “Field1” “Merhaba Dünya” ifadesini içeriyorsa gösterilecek ikinci bir alan oluşturabilirsiniz.
“Field1” tarih alanı oluşturduktan sonra, yalnızca “Field1” için seçilen tarih 25 Aralık 2018’den büyükse ve bu nedenle gösterilecek ikinci bir alan oluşturabilirsiniz!
Koşullu mantık ve dinamik alan ekranı
Her alanda, alanı yalnızca tatmin edilirse dinamik olarak görünür hale getirecek birkaç “ve/veya/” koşullu kuralları olabilir. Koşullu bir kural, diğer alan değerleri veya yerel faturalandırma/nakliye ödeme alanları ile ilişkili olabilir.
Alan türleri
Eklenti, mağaza yöneticisinin aşağıdaki alan türlerini oluşturmasına izin verecektir: metin
Textarea
Sayı
E -posta
SELECT/Multi -Secect
Tarih
Zaman
Ülke ve Durum Her alan için, giriş alanına, yer tutucu metnine, e -postalarda gösterin, sipariş detayları sayfasında, satır boyutunda vb. Göstermek için CSS sınıfları gibi kendi seçeneklerini yapılandırabilirsiniz.
Ürünlere/kategorilere göre görünürlük
Bir alan yalnızca seçilen ürünler veya kategoriler için görüntülenebilir. Hiçbiri seçilmezse, eklenti arabadaki her ürün için bir alan görüntüler. Bir kategori seçen eklenti, her ürün için seçilen kategorilerle eşleşen bir alan gösterilir.
Görüntüleme politikası
Varsayılan olarak, eklenti her eşleşen ürün için bir alan gösterilir. Ancak, aşağıdaki seçenekler arasında seçim yapmayı seçebilirsiniz: Ürün Başına: Alan, eşleşen ürünleri eşleştirmek için sadece bir kez gösterilecektir.
Sepet Miktarı: Alan eşleşen ürünler için n kez gösterilecektir, burada n, sepet miktarıdır
Bir kez: Seçilen ürünlerden/kategorilerden en az biri şu anda sepet içindeki olanlarla eşleşiyorsa, sadece bir kez.
Alanın nerede görüntüleneceğini seçebilirsiniz: faturalandırma veya nakliye formlarından sonra. Aksi takdirde, nakliye formu WooCommerce tarafından gösterilmez ve daha sonra alan görünmez olacaktır.
Ülke ve Devlet Alanı Notu
Woocommerce -> Ayarlar -> Genel Menüde yapılandırılan izin verilen satış ülkeleri için yalnızca eyaletler/iller seçilebilir.

WooCommerce Conditional Product Fields at Checkout WordPress Eklentisi; eklentisi, Mantık eklentisi, Ürün eklentisi, Seçenekli Ürün eklentisi, Alan eklentisi, Koşullu Ürün eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-692

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews