WooCommerce Checkout Fields & Fees WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Checkout Fields & Fees / Woocommerce Ödeme Alanları ve Ücretleri WordPress Eklentisi
WooCommerce ödeme alanları ve ücretleri, ücretleri kolayca uygulamanıza (veya ücret değerinin negatif olması durumunda indirim) ve ödeme faturalandırma ve nakliye formlarında ek alanlar görüntülemenize olanak tanır! Hem ücretler hem de ek alanlar mantık kurallarına göre uygulanabilir/görüntülenebilir… ve hepsi güzel bir görsel editör kullanılarak yapılır!
NASIL ÇALIŞIR
Eklenti, mağaza yöneticisinin ücretler oluşturmasına (veya ücret değeri negatifse indirim) ve isteğe bağlı olarak bazı koşullu kuralları ilişkilendirebileceği ek ödeme faturalandırma ve nakliye alanları oluşturmasına izin verir. Bu koşullu kurallara göre, eklenti, ek alanların ödeme formlarında gösterilmesi gerekip gerekmediğine ve ücretlerin ödeme arabasına uygulanıp uygulanmayacağına karar verecektir.
Her alan/ücret, aralarında ve/veya koşullarla ilgili birden fazla koşullu kuralı olabilir. Koşullu bir kural, harcanan miktar, boy, ağırlık, vergiler, kullanıcı rolleri gibi çeşitli ürün/kategori/sepet/kullanıcı yönlerini göz önünde bulundurabilir… koşullu mantık paragrafında daha fazla bilgi!
Alan türleri
Eklenti, mağaza yöneticisinin aşağıdaki alan türlerini oluşturmasına izin verecektir: metin
Metin alanı
Dosya
Sayı
Telefon
E -posta
Şifre
SELECT/Multi -Secect
Tarih
Zaman
Ülke
Durum
Başlık
Her alan için, giriş alanına, yer tutucu metnine, e -postalarda gösterin, sipariş detayları sayfasında, satır boyutunda vb. Göstermek için CSS sınıfları gibi kendi seçeneklerini yapılandırabilirsiniz.
Açıklanacak çok şey yok… Eklenti, metin, numara veya e -posta alanları gibi “klasik” HTML türünü kolayca eklemenizi sağlar! 🙂
Ödeme alanlarını sıralayın
Sıralama ve Gizle menüsünü kullanarak tüm ödeme alanlarını sıralamak ve koşullu alanları geçici olarak gizlemek mümkündür
DOSYA YÜKLEME
Ödeme sayfasına herhangi bir dosya boyutu yükleyin! Bir dosya seçildikten sonra, eklenti geçerli dosya yükleme ilerlemesini gösteren güzel bir görsel çubuk görüntülenir! Bitirdikten sonra müşteri sipariş verebilecektir. Dosyaya son zamanlarda Yönetici Sipariş Ayrıntıları sayfası ve isteğe bağlı olarak e -posta ve ön uç sipariş detayları sayfası aracılığıyla erişilebilir. İsteğe bağlı olarak yönetici tarafından silinebilir ve yeniden yüklenebilir! Ayrıca, sipariş silinirse, ilişkili tüm dosya da silinir! Bu, kullanışsız alan israfından kaçınacak!
Başlık
Bazı başlıkları kullanarak alanları ayırmak ister misiniz? Yapabilirsiniz! Alanlar arasında başlık oluşturmak için özel başlık alanını kullanın!
SELECT/Çok Düzenli Alanlar
Eklenti, seçmen ve çok seçici alanlar oluşturmayı sağlar. Bunu yapmak için sadece aşağıdaki biçimi kullanarak değerleri ve etiketi belirten bir seçme/çok seçici alan oluşturun: Value1: Değer 1
Value2: Her satırın WPML için Not: CHARCE.NOTE ile ayrılmış bir değer ve etikete sahip olan 2in değeri: Her dil için farklı etiketler kullanabilirsiniz, ancak aynı değerleri kullanmanız gerekir.
Örneğin: İngilizce için “Value_1: Green” ve İtalyanca için “Value_1: Verde”.
Eyalet ve Ülke Alanları
Eklenti, ülke, eyalet veya ülke ve eyalet alanları oluşturmanıza olanak tanır. Birincisi, müşterinin sadece bir ülke seçmesine izin verecek, ikincisi sadece belirli bir ülkenin devletini seçmek için, sonuncusu seçilen ülkeye göre devlet seçicisini dolduracak eksiksiz bir ülke ve devlet seçicisidir.
Not: Devlet seçicisi ile ilgili olanlar için, WooCommerce -> Ayarlar -> Genel Menüsünde yapılandırılan izin verilen satış ülkeleri için yalnızca eyaletleri/illeri seçmek mümkün olacaktır.
Tarih ve Saat Alanları
Müşterinizin güzel bir görsel seçici kullanarak istenen değerleri seçmesine izin verecek kolayca tarih ve zaman alanları olabilir! Ayrıca, eklenti, mutlak tarih ve saat olabilen veya “şimdi” ile göreceli olabilecek min ve maksimum tarih/saat değerlerini seçen tarih ve saat aralıklarını kısıtlamanıza olanak tanır!
Ücret ve İndirim
Koşullu ücret özelliği de indirim uygulamak için kullanılabilir. Aslında ücret değeri negatif bir değerse, eklenti aslında bir indirim uygular!
ÜCRETSİZ KARGO!
Ücret/İndirim Özelliği, herhangi bir ücret kuralının uygulanması durumunda ücretsiz gönderim maliyetlerini belirleme seçeneği vardır!
WPML Compable
WPML algılanırsa, eklenti etiketler, yer tutucular vb. için otomatik olarak çok dilli giriş alanları gösterecektir. Bu şekilde, her dil için farklı metinler girebilirsiniz.
Koşullu mantık
Her alan için, alanı yalnızca tatmin edilirse görünür hale getirecek birkaç ve/veya koşullu mantık kuralına sınırlandırılabilir. Bir durum aşağıdaki tipolojilere sahip olabilir: ürün
Kategori
Araba
Kullanıcı
Ödeme yöntemi (yalnızca ücretler için mevcuttur)
Ülke ve Eyalet (yalnızca ücretler için kullanılabilir)

WooCommerce Checkout Fields & Fees WordPress Eklentisi; eklentisi, Taşıma eklentisi, Faturalandırma eklentisi, Woocommerce eklentisi, E -Ticaret eklentisi, Ödeme eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-679

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews