WooCommerce Bulk Product Editor WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Bulk Product Editor / Woocommerce Toplu Ürün Düzenleyicisi WordPress Eklentisi
WooCommerce Bulk Ürün Düzenleyicisi, mevcut tüm basit ve değişken (tek varyasyonlar dahil) ürünleri kolayca düzenlemenize izin vererek üretkenliğinizi artırır!
NASIL ÇALIŞIR
Eklenti, WooCommerce kurulumunuza sorunsuz bir şekilde entegre olur. Etkinleştirildikten sonra, ürün menüsünün altındaki Hızlı Ürün Düzenleyicisi menüsü sesini bulacaksınız.
Hızlı Editör, fiyat gibi mevcut ürünlere yeni değerler atamanızı sağlayan basit ve güçlü bir editördür (sabit değer, artış/azaltma
yüzde veya sabit değer), taksonomiler (kategoriler veya etiketler), nakliye özellikleri vb.
Mevcut üründen aktarma değerleri
Bir üründen değerleri kopyalamak ve yeni başkalarına atanmış mı? Yapabilirsiniz! Sadece ürün Metabox’tan içe aktarma değerlerini kullanarak değerleri içe aktarabilirsiniz.
Herhangi bir mevcut ürünü ve ihtiyacınız olanlara atayın!
Değişken ürünler ve varyasyonlar
Hızlı Editör, herhangi bir değişken ürüne ve varyasyonlarına değerler atamanıza kolayca izin verir. Bu, ağırlık, boy ve genişlik gibi nakliye ile ilgili değerler için çok kullanışlıdır.
VWPML Compable
Eklenti, WPML eklentisi ile tam bir şekilde tam olarak verilebilirlik sağlamak için yerel WooCommerce API’lerini kullanarak ürün nesnelerini manipüle eder.

WooCommerce Bulk Product Editor WordPress Eklentisi; eklentisi, Woo eklentisi, Ticaret eklentisi, E -Ticaret eklentisi, Ürün eklentisi, Düzenlemek eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-683

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews