Wonted – Book & Author React Template Web Teması

Açıklama

Bir kitap yazarı mısınız ve kitaplarınızın milyonlarca görülmesini mi istiyorsunuz? Yoksa sizin için bir yazar portföy web sitesi mi yapmak istiyorsunuz? Sonra (Kitap ve Yazar React şablonu) doğru seçiminiz olacaktır. React, React-Rougher-Dom, React-Bootstrap, Sass, vb. Gibi tüm modaya uygun teknolojilerle yapılan bir kitap ve kitap yazarları için tek sayfalık bir şablondur. Şablon tüm cihazlar, benzersiz tasarım ve benzersiz tasarım için tamamen duyarlıdır. Temiz kodlar ve minimal ve modern bir görünüme sahiptir.
Şablon, kitaplarınızı veya e -kitaplarınızı sergilemek ve satmak ve kitap yazarları için bir portföy sitesi yapmak için özel olarak inşa edilmiştir, ancak dilerseniz, diğer alanlar için sesli kitap, podcast, video ve portföy web sitenizi de sergileyebilirsiniz.
40+ bileşenli 6 farklı ev sayfası vardır ve her bileşen, şablonda kullanılan beyaz ve diğer renkler gibi alternatif bir arka planla kullanılabilir.
Şablon Özellikleri 3 Landing Sayfaları Düzeni ve 3 Portföy Sayfası Düzeni
Blog, etkinlikler ve tek sayfaları
Doğrulama ile Çalışma İletişim Formu
MailChimp Abonelik Formları
JSON dosyasından dinamik veriler
React.js, Sass, React yönlendirici dom.
En son React Boostrap’ı kullandı
Kaydırma
Google Web Fontları Kullanıldı
React Simgeler ve Icofont SVG
Tüm cihazlar için duyarlı
SEO dostu kodlar
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş

Wonted – Book & Author React Template Web Teması ; Sesli Kitap web tasarım görseli, Yazar web tasarım görseli, Yazar web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Pazarlama web tasarım görseli, Tepki web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-551

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews