Wiloke WooCommerce Products Grid and Slider WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke WooCommerce Products Grid and Slider / Wiloke Woocommerce Ürünleri Izgara ve Kaydırıcı WordPress Eklentisi
Wiloke ürün, herhangi bir web sitesi sayfasına ürün içe aktarmak için Magic gibi çalışır ve ziyaretçilerinizin web sitenizde alışveriş yapmasını sağlar.
Aralarından seçim yapabileceğiniz 5 stil
Ürün kataloğunuzu bir atlıkarınca etkisi de dahil olmak üzere 5 farklı stille şekillendirebilirsiniz. Stiller incelemeleri, sepet düğmelerine ekle ve normal ve satış fiyatlarını içerir. Her stil, renkler, metin, görüntüler, yazı tipi ve daha fazlası gibi kendi özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir. Bu, markanızın stiline uyacak şekilde değiştirmenizi sağlar!
Ürün filtreleri
Ürünleri satış, stok dışı ve stok gibi filtrelerle filtreleyin. Ayrıca ürünleri kategoriler veya markalar gibi gruplar halinde filtreleyebilirsiniz. Bu nedenle, alışveriş yapanlar gerekli ürünlerine tek tıklamayla erişebilir.
Ürün Atlıkarıncaları
Ürün filtrelerimiz ve atlıkarınca etkisi ile Wiloke ürün eklentimizle pencere alışveriş hissini getirebilirsiniz. Bir atlıkarınca etkisi ile sürükleyici bir deneyim oluşturun!
Kataloğunuzun kontrolünü ele alalım
Ürünleri yazar, kimlik, başlık, yayın tarihi ve yorum sayısı gibi siparişlere göre düzenleyin. Bu, ürünlerin önem sırasına göre sınıflandırılmasına yardımcı olur ve onları bulmayı kolaylaştırır.
Mevcut tüm ürünleri sergileyin
Web sitenizde ürünlerinizin bir kataloğunu göstermek kolaydır. Sadece bir düğme tıklamasıyla yapın ve tüm ürünlerinizi ana sayfa da dahil olmak üzere herhangi bir sayfada göreceksiniz, alışverişe hazır!

Wiloke WooCommerce Products Grid and Slider WordPress Eklentisi; eklentisi, Ürün eklentisi, Ürün eklentisi, Ürün eklentisi, E -Ticaret eklentisi, Eleman eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-188

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews