Wiloke Posts Tab And Grid WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Posts Tab And Grid / Wiloke Yayınları Sekmesi ve Izgara WordPress Eklentisi
Nerede olursa olsun içeriğinizin yaşamasına izin verin!
Gönderilerinizin sitenizin derinliklerinde kaybolmasından bıktınız mı? Wiloke Yayınları sekmesi ve ızgarası, yayınları herhangi bir sayfada sadece birkaç tıklamayla erişilebilir hale getirmenizi sağlar!
Blog yayınları, tek tıklamalı ithalat
Eklentimiz, doğrudan oluşturduğunuz blog yayınlarını doğrudan ana sayfaya veya sitenizdeki diğer sayfalara getirmesi açısından benzersizdir. Sadece bir seferde bir gönderi içe aktarmayın-kategorilerden birden fazla yayın eklemek için güçlü içe aktarma özelliklerimizi veya sadece birkaç tıklamayla yazarın arama terimleriyle kullanın. Ayrıca, sayfa başına kaç tane görüntüleyebilirsiniz.
Tüm yeni formatları memnuniyetle karşılıyor
Yayınladığımız yeni özelliklerden bazıları, çekici bir yayın ızgara formatı ve yenilikçi bir yayın sekmesi stili içerir. Sitenizin düzenine uyacak 5 farklı format stili arasından seçim yapabilirsiniz. Hangi format stilini seçerseniz seçin, emin olun – blog yayınlarınız sorunsuz bir şekilde içe aktarılacaktır.
Tamamen duyarlı ve mobil dostu
İhtiyacınız olan en önemli şeylerden biri mobil dostu bir web sitesidir. Wiloke Destek sekmesi ve ızgarası, herhangi bir cihaz için duyarlı ve dost canlısıdır, bu nedenle telefonlarına göz atan potansiyel müşterileri kaçırmanıza gerek yoktur.
Wiloke Yayınları sekmesini ve ızgarasını şimdi yükleyin! Gönderilerinizi ön ve merkez almanın en iyi yolu!

Wiloke Posts Tab And Grid WordPress Eklentisi; eklentisi, Posttab Sonrası eklentisi, Postgrid eklentisi, Kafes eklentisi, Gelişmiş eklentisi, Blog eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-208

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews