Wiloke Icon Box Envy For Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Icon Box Envy For Elementor / Elementor için Wiloke Simge Kutusu Kıskançlığı WordPress Eklentisi
Simgeli çarpıcı içerik kutuları oluşturun
Simgeli çekici, kullanılabilir ve paylaşılabilir içerik kutuları oluşturan WordPress eklentisi olan Wiloke Icon Box Envy, işinizi fark etmenize yardımcı olur!
Her ihtiyaca uyacak farklı sütun stilleri
Wiloke Icon Box Envy, göz memnun edici içerik oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli sütun stilleri ve özelleştirilebilir ayarlar sunar. Bir atlıkarınca, liste, sekmeler ve hatta tam ekran düzeni arasından seçim yapabilirsiniz. Sınırlamalar konusunda endişelenmenize gerek yok, ihtiyacınız olan kadar sütun oluşturabilirsiniz.
Neden simgeler kullanıyorsunuz?
Simgeler, eylemleri, nesneleri ve kavramları görsel olarak temsil eden birçok kullanıcı arayüzüne çekici bir stil dokunuşu ekler. Doğru uygulandığında, bir ürünün temel fikrini iletmeye ve kullanıcı arayüzüne çok fazla fayda sağlarlar. Simgeler sadece ekran gayrimenkulünü kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda görsel çekiciliği de geliştirir. Simge kitaplığındaki simgelere göz atabilir veya sütuna eklemek için kendinize yükleyebilirsiniz.
Kullanımı basit, ancak güçlü
Wiloke Icon Box Envy kullanımı kolaydır, ancak her türlü içerik kutusu oluşturma gücüne sahiptir. Basit bir tek sütunlu düzen oluşturmaktan etkileyici ve profesyonel bir çok sütunlu düzene kadar, kodlama bilgisi olmadan her türlü içerik kutusu oluşturabilirsiniz! Şirketinizin en iyi özelliklerini listelemek veya bir ürün veya hizmetin avantajlarını basit, göz alıcı bir şekilde vurgulamak için idealdir.
Canlı bir deneyim
Çeşitli şablonları, kullanıcı için hareket efektleri olan ve onları kaparken sütunları vurgulayan çarpıcı deneyimler sunar. Ayrıca, ürünler veya hizmetler hakkında ilginç hikayeleri ilgi çekici bir şekilde paylaşmak için atlıkarınca şablonunu deneyin – kullanımı kolaydır ve insanları heyecanlandırır!
Zengin içerik kutuları tamamen duyarlıdır ve web sitenize çekici bir stil dokunuşu ekler.
Her sütun için mükemmel miktarda alan ile simge tabanlı bir düzenden çeşitli sütunlar oluşturun.
Ekstra görsel çekicilik artışı için şablonlarımızdaki her sütun için hareket efektlerini etkinleştirdik. Animasyonunu çalışırken görmek için bir sütunun üzerinde gezinmeyi deneyin. İçerik kutularınıza farklı stiller ve renkler de uygulayabilirsiniz.

Wiloke Icon Box Envy For Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, İkon Kutusu eklentisi, Boxicon eklentisi, Referans eklentisi, Özellikler eklentisi, Özellikli eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS, CSS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-146

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews