Wiloke Hero Slider Widget for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Hero Slider Widget for Elementor / Elementor için Wiloke Hero Slider Widget WordPress Eklentisi
Wiloke Hero Slider – WordPress kaydırıcılarına devrim niteliğinde bir alternatif
Ödüllü olan Wiloke Hero Slider, WordPress kaydırıcılarına devrim niteliğindeki bir alternatiftir. Bu Elementor eklentisi, içeriğinizi markanızın kişiliğini sergileyen güzel bir kahraman banner kaydırıcısıyla öne ve merkeze koymanızı sağlar.
Zarif tasarım
Elegance göz önünde bulundurularak tasarlanan Wiloke kaydırıcısı basit ve kullanımı sezgiseldir. Sadece birkaç tıklama ile birkaç dakika içinde kendi gözü memnun eden kahraman banner kaydırıcısınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, etkileşimli bir CTA düğmesi ile müşterilerin harekete geçme ve daha fazla satın alma olasılığı daha yüksektir.
İlgi çekici animasyonlar ve şaşırtıcı özellikler
Wiloke, sitenizi hayata geçirecek ilgi çekici animasyonlar ve şaşırtıcı özelliklerle farklı çarpıcı afiş tasarımları sunuyor. Markanızın estetiğine uyacak çeşitli stiller, animasyonlar ve özellikler arasından seçim yapın.

Wiloke Hero Slider Widget for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Kaydırıcı eklentisi, Devrim eklentisi, Slider eklentisi, Başlık eklentisi, Slider eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-125

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews