Wiloke Featured Block | Elementor Addon WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Featured Block | Elementor Addon / Wiloke Özellikli Blok | Elementor Addon WordPress Eklentisi
Simgeli çekici, kullanılabilir ve paylaşılabilir içerik kutuları oluşturan WordPress eklentisi olan Wiloke Icon Box, işletmenizi fark etmenize yardımcı olur!
Her ihtiyaca uyacak farklı sütun stilleri
Wiloke Icon Box, gözden hoşlanan içerik oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli sütun stilleri ve özelleştirilebilir ayarlar sunar. Bir atlıkarınca, liste, sekmeler ve hatta tam ekran düzeni arasından seçim yapabilirsiniz. Sınırlamalar konusunda endişelenmenize gerek yok, ihtiyacınız olan kadar sütun oluşturabilirsiniz.
Neden simgeler kullanıyorsunuz?
Simgeler, eylemleri, nesneleri ve kavramları görsel olarak temsil eden birçok kullanıcı arayüzüne çekici bir stil dokunuşu ekler. Doğru uygulandığında, bir ürünün temel fikrini iletmeye ve kullanıcı arayüzüne çok fazla fayda sağlarlar. Simgeler sadece ekran gayrimenkulünü kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda görsel çekiciliği de geliştirir. Simge kitaplığındaki simgelere göz atabilir veya sütuna eklemek için kendinize yükleyebilirsiniz.
Kullanımı basit, ancak güçlü
Wiloke simge kutusunun kullanımı kolaydır, ancak her türlü içerik kutusu oluşturma gücüne sahiptir. Basit bir tek sütunlu düzen oluşturmaktan etkileyici ve profesyonel bir çok sütunlu düzene kadar, kodlama bilgisi olmadan her türlü içerik kutusu oluşturabilirsiniz! Şirketinizin en iyi özelliklerini listelemek veya bir ürün veya hizmetin avantajlarını basit, göz alıcı bir şekilde vurgulamak için idealdir.
Canlı bir deneyim
Çeşitli şablonları, kullanıcı için hareket efektleri olan ve onları kaparken sütunları vurgulayan çarpıcı deneyimler sunar. Ayrıca, ürünler veya hizmetler hakkında ilginç hikayeleri ilgi çekici bir şekilde paylaşmak için atlıkarınca şablonunu deneyin – kullanımı kolaydır ve insanları heyecanlandırır!

Wiloke Featured Block | Elementor Addon WordPress Eklentisi; eklentisi, Kutu eklentisi, Kutular eklentisi, Özellikli eklentisi, Özellikli Kutu eklentisi, Özellikler Kutusu eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-276

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews