Wiloke Categories List Avenue Widget for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Categories List Avenue Widget for Elementor / Wiloke Kategorileri Elementor için Cadde Widget Liste WordPress Eklentisi
Zamandan tasarruf edin ve blogunuzu düzenleyin
Okuyucularınızın blog yayınlarını aramak için zaman kaybetmelerini istemiyor musunuz? Wiloke Kategorileri Listesi Widget Avenue eklentisi tarafından herhangi bir web sayfasında kategoriye göre otomatik olarak organize edilmesini sağlayın.
Organizasyonu basitleştirin
Wiloke Kategorileri Listesi Widget Avenue, blogunuzu organizasyonel olarak birkaç saniye içinde herhangi bir web sayfasına göndermenize yardımcı olan tek tıklamalı bir çözümdür. Bir yayın kategorisini tek bir tıklamayla içe aktarın – artık yayın listesini güncellemek için her sayfaya tek tek girmeniz gerekmez.
5 benzersiz kart stili
Her kategori kartı, bir bakışta en çekici yayınları vurgulayabilmeniz için bir ad, özellikli resim ve havada uçma efekti içerir. Sayfa başına istediğiniz kadar kart ayarlayabilir, hatta kendi özel stilinizi oluşturabilirsiniz!
Bugün sitenizdeki maksimum okuyucu etkileşimi için 5 kategori kart stilinden birini seçin!

Wiloke Categories List Avenue Widget for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Liste eklentisi, Kategori Listesi eklentisi, Category Widgets eklentisi, Category Widgets eklentisi, Category Widgets eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-131

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews