Wiloke Button Plus for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Button Plus for Elementor / Elementor için Wiloke Button Plus WordPress Eklentisi
Saniyeler içinde çarpıcı bir CTA düğmesi oluşturun
Wiloke Button Plus’ın dönüşüm oranlarınızı artırması garanti edilir
Kullanımı kolay
Yeni başlayanlar için, kendi CTA düğmenizi kolaylıkla oluşturma sürecinde size rehberlik eden kullanımı kolay bir arayüz oluşturduk: tasarım, düzenleme ve kesinleştirme. Sezgisel arayüzümüz ayrıca düğmenizi hedef kitlenize benzersiz ve çekici hale getirmek için çeşitli seçenekler sunar.
İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirin
Gelişmiş Seçenekler ayarlarımızla, markanıza ve mesajınıza göre CTA düğme şablonunuzun görünümünü ve hissini ince ayarlayabilirsiniz. Metin renklerini, yazı tiplerini, simgeleri, animasyonları ve istediğiniz her şeyi de değiştirebilirsiniz!
10+ düğme şablonu
Bir bonus olarak, rakiplerinizden öne çıkmanıza yardımcı olacak 10’dan fazla farklı premium düğme şablonu ve animasyon efektleri sunuyoruz. Ekstra bir şey ödemek zorunda kalmadan bu harika efektlerin tadını çıkarın!
Dönüşüm oranlarınızı artırmanıza yardımcı olacak güzel, ilgi çekici ve dikkat çekici bir CTA düğmesine sahip olmak için Wiloke Button Plus eklentisini alın!

Wiloke Button Plus for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Eylem Çağrısı eklentisi, Cta eklentisi, Düğme eklentisi, Düğme eklentisi, Düğme eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-127

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews