Widget manager for WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Widget manager for WordPress / Widget Manager WordPress Eklentisi
Widget yönetim sistemi, belirli koşullar altında widget’ların görüntüsünü atamak için tasarlanmış bir WordPress eklentisidir. Bu, widget’ı belirli bir sayfaya/yayın üzerine belirli bir zaman ve günde, belirli bir kullanıcı grubu için ve yalnızca hayal edebileceğiniz diğer koşullar altında eklemenizi sağlayan esnek, kullanımı kolay bir widget ekran yönetim sistemidir.
Sayfa oluşturucuların WordPress sitelerinde popülerlik kazanmaya devam etmesine rağmen, widget’lar sık ??kullanılan öğeler olmaya devam etmektedir. Widget yönetim sistemi eklentisi ile birlikte, widget’lar içeriğinizi düzenlemek için güçlü bir araç haline gelir. Yöneticinin farklı ihtiyaçlar için birçok ayarı vardır, ancak bazı koşullar bile olmasa bile, istenen sonucu almak için özel PHP alanını kullanabilirsiniz.
Bu ürün test edilmiştir ve tüm popüler WordPress editörleriyle tamamen uyumludur. İnanılmaz derecede esnek eklenti ayarları, widget’ları şu adrese atamanıza olanak tanır: farklı WordPress içeriği: sayfalar, yayınlar, kategoriler
Menü öğeleri
Belirli tarih ve saat ve her yıl tekrar eden
Yılın sezonu
Belirli bir ay
Haftanın günleri
Çok dilli siteler için farklı diller
Belirli bir kitle için bir widget görüntülemenize izin veren kullanıcı rolleri
Belirli URL
Farklı cihazlar: mobil, tablet, masaüstü
Farklı işletim sistemleri
Farklı Tarayıcılar
Farklı varlıklara ve olaylara bağlama widget’larını ekleyen belirli IP adresleri, eklenti her WordPress widget’ı için bir kısa kodu oluşturur. Kısa kodu kullanmak, widget’ın sitenizde herhangi bir yerde serbestçe yerleştirilmesi için tüm olasılıkları sağlar.
Eklenti her tür site için kullanışlıdır: blog, portföy, kurumsal web sitesi, e -ticaret projesi, yaratıcı ajans, gayrimenkul listesi, bir restoran, perakende şirketi. Örneğin, Black Friday’de her zaman aboneler için mağazanızın özel bir teklifi yaparsanız, bloğun gösterisini otomatik olarak özel bir kitle için bu tarihte her yıl bilgi ile atayabilirsiniz. Bir web sitesi bloğunun yılın değişen mevsimleriyle değişmesini isteseniz bile, bu da widget yönetim sisteminin yardımıyla yapmak da kolaydır.
Özel PHP koşulları kullanılarak çeşitli koşulların ve bağlanmanın kombinasyonu, widget’ı hayal edebileceğiniz terimlere bağlamanızı sağlar. Örneğin, bir widget sadece dolunayda ve hatta Avustralya ve Yeni Zelanda’da dakikalar gösterilebilir. Veya Interner Explorer 6 hariç tüm tarayıcılar için widget’ı her üç ayın her ikinci Pazar günü Linux hariç tüm işletim sistemleri için gizleyebilirsiniz.
Widget Yönetimi Sisteminin Özellikleri Web sitesinde herhangi bir yere yerleştirmek için widget kısa kodu
Esnek Atama Ayarları
Her widget için kısa kod oluşturun
Ek kod için özel PHP alanı
Elementor, WPBakery Page Builder ve Visual Composer ile test edildi ve uyumlu
Tüm popüler WordPress temalarıyla iyi çalışır
Gutenberg hazır
RTL yönü için mükemmel
JQuery olmadan yerel geçerli JavaScript
Güzel Modern Kullanıcı Arayüzü
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm modern tarayıcılarla uyumlu
Kullanımı ve özelleştirmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanım Kılavuzu
Büyük özelleştirme özellikleri
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.

Widget manager for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Müdür eklentisi, Sistem eklentisi, Kontrol eklentisi, Üstesinden Gelmek eklentisi, Wp eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-699

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews