WhatsApp Chit Chat Plugin For WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

WhatsApp Chit Chat Plugin For WordPress / Whatsapp Chit Sohbet WordPress Eklentisi
Dünyanın her yerinde 180 ülkeyi kapsayan 1,2 milyardan fazla WhatsApp kullanıcısı var. WhatsApp Chitchat, web sitenizde anında whatsApp sohbet desteği için ziyaretçilerinize ve müşterilerinize erişilebilirlik sağlayan bir WordPress eklentisidir, web sitenizdeki ziyaretçiler size sorgularına ping yapabilecek ve bu eklentinin yardımıyla ilgili sorunları konusunda sizinle sohbet edebilecekler.
WhatsApp Chitchat, değerli müşterileriniz ve web sitesi ziyaretçilerinizle destek sağlamak ve temas kurmak için kullanımı çok kolay ve verimli bir eklentidir. Eklenti, süper hızlı sohbet için kullanıcıları WhatsApp giriş sayfasına yönlendirir. Ayrıca, mobil cihazlarda bu eklenti doğrudan yayın ve sayfa içerik paylaşımı seçeneği sunar, böylece ziyaretçileriniz sevdikleri ürünleri WhatsApp’ta arkadaşlarına paylaşabilir. Düğmeyi blog yayınlarınıza da yerleştirebilmeniz koşuluyla basit kısa kodla.
Özellikler WhatsApp Düğme Düzeni
Bu eklentiyi web sitenize birden çok sayfaya yerleştirin.
Widget’lar ve animasyon işlevleri mevcut
Grup sohbet işlevselliği ekleyin
Müşterilerle gerçek zamanlı sohbet
Sınırsız renk ve düzenleme seçenekleri
Tamamen belgelenmiş ve 24*7 destek

WhatsApp Chit Chat Plugin For WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Temas Etmek eklentisi, Müşteri Servisi eklentisi, Müşteri Desteği eklentisi, Yardım Masası eklentisi, Destek eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-796

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews