Westex – A True Western Experience Web Teması

Açıklama

Westex, tüm yaratıcı alanlar için uygun modern bir tasarıma sahip tamamen duyarlı bir şablondur. Şablon, çalışmalarını sergilemek isteyen fotoğrafçılar, sanatçılar ve tasarımcılar için mükemmel bir seçim haline getiren güçlü bir video ve görüntü sunuyor.
Westex, bir web sitesi oluşturmanızı kolaylaştırır. Çok popüler bootstrap çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir, böylece temiz, semantik HTML ve iyi yapılandırılmış CSS sunar. Kod mükemmel biçimlendirilir ve yorumlanır, bu nedenle özelleştirme söz konusu olduğunda kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Westex – A True Western Experience Web Teması ; Temiz web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Tasarımcı web tasarım görseli, Tam Ekran web tasarım görseli, Galeri web tasarım görseli, Atlar web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-439

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews