WavePlayer, Audio Player for WordPress/WooCommerce WordPress Eklentisi

Açıklama

WavePlayer, Audio Player for WordPress/WooCommerce / Waveplayer, WordPress/Woocommerce için Ses Oynatıcı WordPress Eklentisi
WavePlayer, WordPress ve WooCommerce için tamamen özelleştirilebilir, duyarlı bir ses eklentisidir. Arayüzü, geri oynayan ses dosyasının dalga formu etrafında oluşturulmuştur.
WavePlayer ile, piyasada bulunan ücretsiz müzik bulut hizmetlerinin çoğunun getirdiği sınırlamaları kırarak kendi parçalarınızı barındırmakta özgürsünüz, ancak web sitenizin görünümüne en iyi şekilde uymak için özelleştirebileceğiniz havalı, modern bir oyuncuya vazgeçmeden.
WooCommerce Entegrasyonu
Woocommerce sesle ilgili ürünlerinize bir oyuncuyu entegre etmek için garip teknikler kullanmaktan bıkmadınız mı? Sizi duyuyoruz… Biz de olduğumuz gibi! Bu yüzden bir ses oyuncusunu ürünlerinize entegre etmenin en kolay yolunu geliştirmemizin nedeni budur. WavePlayer, WooCommerce ürün düzenleyicisine (Gelişmiş sekmesinde bulunan) bir önizleme dosyası seçeneği ekler; burada ürününüzle ilişkilendirilecek bir veya daha fazla ses dosyası seçebilirsiniz. İndirilebilir dosyalar için zaten sahip olduğunuz kontrolü çoğalttık, böylece sizi en başından beri bu seçeneğe aşina hale getirmek için. Bir ses dosyası bir ürünle ilişkilendirildikten sonra, WavePlayer geri kalanını yapar ve hem ürün sayfalarınıza hem de mağaza sayfanıza hayal edebileceğiniz en zahmetsiz şekilde bir oyuncu ekler.
Artı? Entegrasyon, avada, astra, köprü, vitrin (resmi Woocommerce teması), wpocean ve woocommerce ürün tablosu veya woocommerce gibi en popüler eklentiler gibi en çok beğenilen WooCommerce ücretsiz ve premium temalarla kutudan çıkıyor. Ön uç yöneticisi. Temanız veya eklentiniz işbirliği yapmıyor mu? Yorum bölümünde bize bir satır bırakın ve ürünlerinizi hemen kurmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız!
Çoklu Deriler
WavePlayer 3.0, sayfalarınız için en uygun bulduğunuz görsel yönü seçmenizi sağlayan 6 duyarlı derme ile birlikte gelir. WavePlayer’ı Codecanyon WordPress Medya kategorisinde en çok satan ve en iyi dereceli eklenti yapan tam özelleştirme özelliklerine ek olarak, artık fabrika derilerini özelleştirebilir veya kendi derilerinizi tamamen oluşturabilirsiniz. ve en heyecan verici özellik, cilt seçiminin web sitesi başına biriyle sınırlı olmamasıdır: aynı sayfada farklı deriler kullanan oyunculara bile sahip olabilirsiniz.
İki yeni W3 derisinin yanıt verebilirliği olağan CSS medya sorgusu ile sınırlı değildir, çünkü WavePlayer ayrıca ana kabının gerçek bilgisayarlı genişliğini de dikkate alır. Bu şekilde arayüz her zaman gerçekten neye uyabileceğini barındıracak şekilde düzenlenmiştir. Fabrika cilt paketi ayrıca, ürün sayfasında ve mağaza sayfasında sırasıyla WooCommerce ürünleriniz için en basit ve en etkili yoldaş olan iki derisi olan “Play’n’wave” ve bir “Thumb’n’wave” içerir.
Gutenberg Block ve Elementor Widget
Hem Gutenberg hem de Elementor için yerel desteğe sahip olan, piyasadaki en popüler ve iyi entegre sayfa oluşturuculardan ikisi olan WavePlayer 3, bulabileceğiniz en kolay ve en sezgisel oyuncu. Bir sayfa oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hem Gutenberg Block hem de Elementor Widget, WavePlayer’ı piyasadaki en özelleştirilebilir ses oynatıcı haline getiren tüm seçenekleri sunuyor. Her iki inşaatta da, her cilde, her palete, her stile, aynı sayfada bile kullanabileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz her seçeneğe sonsuz sayıda kombinasyona erişebilirsiniz.
Karanlık mod
Modern işletim sistemleri, arayüzlerini karanlık moda dönüştürme imkanı sunar. Bu ayarı seçerek, kullanıcı cihazlarının ana arayüzünün hafif mi yoksa karanlık mı olduğuna karar verebilir. Birçok kişi tarafından cihazlarınızın pil ömrünü uzatmanın bir yolu olarak önerilen bu yeni seçenek giderek daha popüler hale geliyor ve elbette WavePlayer 3.0’da kaçıramadık. Artık oynatıcınızı kullanıcı cihazının renk modu tercihini izleyecek veya her zaman hafif veya karanlık olmaya zorlayabilirsiniz. WavePlayer, Cihaz Renk Modu tercihini takip edecek şekilde yapılandırıldığında, oynatıcı otomatik olarak uygun stili değiştirir, böylece her kullanıcı en sevdiği ortamda oynatıcının tadını çıkarabilir.
WavePlayer Dark Mode, ana WordPress temanızla birlikte çalışabilir, ancak temanızın şu anda karanlık modla uyumlu olmasına veya uyumlu olmasına bakılmaksızın da çalışabilir. WavePlayer, temanızın karanlık modla uyumlu olup olmadığı her kullanıcının karanlık mod ayarlarına tepki vermeye hazırdır.

WavePlayer, Audio Player for WordPress/WooCommerce WordPress Eklentisi; eklentisi, Oyuncu eklentisi, Woocommerce eklentisi, Mağaza eklentisi, Mağaza eklentisi, Dalga eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS, HTML

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-387

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews