Visual Composer Autoresponder Addon WordPress Eklentisi

Açıklama

Visual Composer Autoresponder Addon / Visual Composer Autorpression Addon WordPress Eklentisi
Bu eklenti ile görsel besteci kullanan kişiler, herhangi bir gönderi veya sayfaya optin formlarını kolayca ekleyebilir. Bu optin formları 5 otomatik yanıtlayıcı ile entegre edilmiştir – Aweber, MailChimp, GetResponse, IContact, sabit temas.
Visual Composer Autor Yanıtlayıcı Addon, yüksek özellikli bir otomatik yanıtlayıcı abonelik formu oluşturucu ve tasarımcı eklentisidir. Videolar, resimler, haritalar, grafikler, resim galerisi ve çok daha fazlası gibi görsel besteci öğeler eklemenize izin verdiği için esnektir, ad, e -posta özel alanları ve gönder düğmesi ile birlikte. Desen, düğme aligmnent, metin rengi ve arka plan rengi, başarı mesajını ve metin rengini bile düzenleyin.
Formda hangi alanları eklemek istediğinizi seçersiniz. Abone veri toplama için Autor Yanıtlama listenizde ad, e -posta ve birden fazla özel alan ekleyebilirsiniz.
Tüm otomatik yanıtlayıcı listeleriniz otomatik olarak getirilir. Abonelerin ekleneceği form için bir liste seçebilirsiniz.
Form gönderimi AJAX kullanılarak yapılır, bu nedenle, kullanıcı gönderme düğmesini tıklamalar, sayfa yenilemeden otomatik yanıtlayıcı hesabına gönderilir. Veriler Otomatik Yanıtlayıcı hesabı tarafından alınır alınmaz, özel başarı/hata mesajlarını gösterebilir veya kullanıcıları başarılı gönderimden başka bir URL’ye yönlendirebilirsiniz.

Visual Composer Autoresponder Addon WordPress Eklentisi; eklentisi, WordPress eklentisi, Ivır Zıvır eklentisi, Sabit eklentisi, Cevap Almak eklentisi, İcontact eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-832

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews