VAXIN – Health Supplement Medicine HTML Template Web Teması

Açıklama

Vaxin, sağlık takviyeleri, kilo kontrol ürünleri, spor takviyeleri, barlar, yiyecek içecekleri ve diğer sağlık ürünlerini satmak için eksiksiz bir çevrimiçi mağaza modeli şablonudur. Takviyeli tıbbın kullanıcı etkileşimi ile satabileceği Latin Amerika için vaxin şablonu. E-ticaret şablonları içeren ve size sağlık ürünlerinizi sergilemek ve satmak ve müşterilerinizi yönetmek için ideal bir sistem veren bir pakettir. Sınıflandırılmış ana sayfa, farklı markaların çeşitli takviyelerini iyi kategorize edilmiş bir şekilde görüntülemenize olanak tanır, böylece müşteriler bunları ilgilendiren tamamlayıcı ürünleri kolayca bulabilir. Buna ek olarak, diyet takviyeleri, diyetlerle ilgili kişisel eğitim, ürünlerin eve teslim edilmesi ve bir dizi sağlık takviyesi gibi bir dizi hizmet sunarsanız, ana sayfanız tüm hizmetlerinize danışmanıza izin veren bir hizmet bölümünü içerir.
En İyi Özellikler
-30+ bölümü
-1650px ızgara sistem çapında konteyner bölümü
-Kollow Bootstrap ızgarası
-Ahnesser
-Google yazı tipi
-Pixel Mükemmel
-İque, yaratıcı, temiz ve modern tasarımlar
-Well-Düzenli Katmanlar
-WordPress, Joomla ve diğer platformlara dönüştürmek için mükemmel
-Görüntüler için kullanılan nesneler
-Free yazı tipi tabanlı simgeler
-Free Font kullanıldı
Ve daha fazlası

VAXIN – Health Supplement Medicine HTML Template Web Teması ; Bağlı Kuruluş web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Spor Salonu web tasarım görseli, Bakım web tasarım görseli, Ek web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-493

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews