Unsplash – Import Free High-Resolution Images WordPress Eklentisi

Açıklama

Unsplash – Import Free High-Resolution Images / Unplash – Ücretsiz Yüksek Çözünürlüklü Görüntüleri İçe Aktarın WordPress Eklentisi
Dünyanın en güçlü fotoğraf motoru!
Ara ve Ücretsiz Yüksek kaliteli görüntüleri Düzgün’den WordPress Gösterge Tablonuza Düzleştirin!
Web Siteleri / Bloglar / Mağazalar bunlarda resim kullanır ve bu görüntülerin kalitesi web sitenizin kalitesini belirleyebilir!
Çekici görüntüler gelmek zordur ve nereye bakacağınızı bilmiyorsanız, web sitenizde serbestçe kullanabileceğiniz ücretsiz görüntüler daha da zordur.
Ayrıca, iyi bir fotoğraf aramak, yüksek çözünürlüklü resmini bilgisayarınıza indirmek, ardından web sitenize yüklemek, ardından blog yayınlarınıza uygun olup olmadığını görmek için deneyin.
Unplash’ı kullanarak, tüm bu gereksiz adımları azalttık ve görüntüleri doğrudan medya kütüphanesine kullanmaya ücretsiz ithal etmenizi sağladık!
Sadece bir anahtar kelime, oryantasyona göre filtreleme, popülerlik, en yeni ve en eski, lansman aramaya tıklayın ve binlerce yüksek kaliteli ücretsiz görüntüden göz atın.
İstediğiniz resmi bulduktan sonra önizleyebilir ve elbette doğrudan WordPress Media Kütüphanesi’ne aktarabilirsiniz!
Bu dost arayüzü kullanarak, web sitenize ücretsiz yüksek kaliteli stok görüntüleri içe aktarmak sadece bir çocuk oyunudur!
Eklenti, Pplash’tan resmi API kullanıyor (https://unsplash.com/deelopers)

Unsplash – Import Free High-Resolution Images WordPress Eklentisi; eklentisi, Stoklamak eklentisi, Görüntüler eklentisi, Fotoğraflar eklentisi, Yüksek Çözünürlük eklentisi, Stoklamak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-661

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews