Unless – Terror Brush Font Yazı Tipi

Açıklama

Terör fırça yazı tipi ve özel alternatif glif ve ligatureglyph ile dramatik bir hareketle çok dilli destek yazı tipi olmadıkça yeni ürünümüzün tanıtılması.
Bu yazı tipi, logolar, basılı alıntılar, davetiyeler, kartlar, ürün ambalajı, başlıklar, logotip, antetli kağıt, poster, etiket vb. Gibi bir sonraki yaratıcı projeniz için mükemmeldir.
Bu nedenle, metninize daha modern bir görünümle metninize kaba ve güçlü karakteristik daha doğal bir görünüme sahip olmadıkça.
Ligatür ve alternatif Glifler OpenType panelini etkinleştirebilirsiniz.
Ev eşyaları tasarımları, markalaşma projeleri, logo tasarımı, ürün ambalajından alıntı ve çizgi film için mükemmel olmadıkça.
Neler Dahil: olmadıkça (OTF/TTF)
Standart glif
Ligatür glifleri
Alternatif Glifler
Çok dilli
Web yazı tipi
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da PC & MacAccessedable’da çalışır, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkür ederim

Unless – Terror Brush Font Yazı Tipi; Fırça yazısı, Kan yazısı, Sert yazısı, Bağırmak yazısı, Korkutucu yazısı, Ürpertici yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3700

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews