Universal Video Player for WPBakery Page Builder WordPress Eklentisi

Açıklama

Universal Video Player for WPBakery Page Builder / Wpbakery Page Builder için Universal Video Player WordPress Eklentisi
Bu, WPBakery Page Builder için bir eklenti / uzatma
Özellikler: YouTube, Vimeo ve kendi kendine barındırılan destek-YouTube, Vimeo ve kendi kendine barındırılan video dosyalarını oynar. YouTube ve Vimeo için kullanmanız gereken tek şey video kimliği
Duyarlı Tasarım – Eklenti, duyarlı web sitelerinde kullanılabilir. Duyarlı olmayan web sitelerine entegre etmek için duyarlı davranışı devre dışı bırakmak için isteğe bağlı parametre.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Google Analytics – Google Analytics izlemeyi etkinleştirme seçeneği. Her video dosyasının kaç kez oynandığını görebileceksiniz.
Özelleştirilebilir renk şeması – Parametrelerden özelleştirilebilen herhangi bir renk şeması mümkün, böylece bu ses oynatıcıyı herhangi bir tasarıma entegre edebilirsiniz.
YouTube Sunucularından Video Küçük Resim, Başlık ve Açıklamayı Otomatik Olarak Alma Seçeneği – Kullanmanız gereken tek şey YouTube Video Kimliği ve eklenti bu bilgileri YouTube sunucusundan alacaktır. Kendi bilgilerinizi kullanmak için parametreler. Google, YouTube API anahtarları için veri kota kısıtlamaları uyguladığından, OwnoTube API anahtarınızı (ücretsiz) oluşturmanız ve mevcut YouTube API anahtarını değiştirmeniz gerekir.
3 sürümlü çalma listesi – çalma listesi başparmak, başlık ve açıklama gösterebilir veya bunlardan birini gizleyebilirsiniz. Ayrıca çalma listesi boyutu ve renk için parametreler.
Çalma Listesi Arama – Oynatma listesini arama seçeneğiniz var. Arama terimini yazarken sonuçlar görüntülenecektir.
Kategoriler – Oynatma listesi öğeleri kategoriler halinde yapılandırılabilir. Bir video birden çok kategoriye ait olabilir.
İki derme – Mevcut 2 kaplama arasından seçim yapabilirsiniz: Back & White. Ayrıca, parametrelerden, herhangi bir tasarıma entegre etme imkanı olan herhangi bir renk şeması oluşturabilirsiniz.
Mevcut çalma dosyasını (yalnızca kendi kendine barındırılan videolar için) indirmek için kullanılabilir düğme (masaüstünde) indir seçeneği. İndir düğmesini gizleme seçeneğiniz var.
Paylaşın – Video oynatıcınızı Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz. Paylaşım başlığını ve açıklamasını özelleştirmek için parametreler.
Çalma listesini göster/gizle – çalma listesini göstermek veya gizlemek için düğme. Ayrıca oyuncuyu çalma listesi ile yükleme seçeneği.
Shuffle – Oynatma listesini karıştırma seçeneği.
Logo/filigran – Üst ve sol köşede bir logo tanımlayabilirsiniz. Ayrıca, bağlantıyı ayarlama seçeneği ve Target_ Kendini veya _blank
Birden çok parametre – otomatik oyun, döngü (tüm çalma listesi), renkler, boyutlar vb. Oynatıcıyı özelleştirebileceğiniz 85’den fazla parametre.
Lightweight – JS dosyasında 55kbvideo öğreticisi var: Yardım belgesinde ayrıntılı video öğreticileri bulacaksınız

Universal Video Player for WPBakery Page Builder WordPress Eklentisi; eklentisi, Html5 eklentisi, Oyuncu eklentisi, Çalma Listesi eklentisi, Duyarlı eklentisi, Aramak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-407

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews