Ultimate Layouts – Addon For WPBakery Page Builder WordPress Eklentisi

Açıklama

Ultimate Layouts – Addon For WPBakery Page Builder / Ultimate Düzenleri – Wpbakery Page Builder için Addon WordPress Eklentisi
70+ Düzenler ve Tekerler Designwoocommerce Hazır (ızgara, liste, karousel desteği) Özel Taksonomiler ve Özel Gönderi Türleri Destekler Destekleme Postretina ReadyHashtag Filstritsline Post Okuma PossArding Reklamları Destek100 Desteği% ‘ Gallery40+ Animasyon StylesGrid Sistemi 12’ye kadar sütuna izin verir. Filter: Akıllı sekmeler, açılır liste ve satır içi butonspainination: sayfa numaraları, yükleme düğmesi ve sonsuz scrollvideo ışık kutusu destek: youtube, vimeo, dailymotion, seğirme ve facebookterm/kategori arka plan renk04 görüntü hover efektleri17 kap Effectmulti Taksonomi Filtrelingsosyal Paylaşım Icon Her Posta Sayfa için Birden Çok Düzenli Destek Destek Destek Bir Yerde Herhangi Bir Yerel Typequery Birden Fazla Özel TaksonomiesDifferent Themepost’tan Çoklu Post Typequery’den herhangi bir Post Typequer. ? Tamamen Ajax & Json Destek (Yüksek Performans) Ücretsiz Güncellemeler ve WPMLYoutube Galerisi ile 60+ LayoutsCompatable ile Ücretsiz Destek Kısım Kod: Video Reklamcılığa DönüştürmeHtml5 Video Adgoogle AdSenseImage Adyoutube Galerisi: Video Play ModePlay modu: Popupplay Gallery Mode: Paginatplay Mode: YouTubeyoutbe Mode: YouTubeyoutBe Mode Mode Modu. /Sonraki ButtonyOutube Galerisi: ShowCaseYoutube Galerisi: Birden fazla kanal, çalma listesi ve VideoSyoutube API V3 ve YouTube Player APIAND çok daha fazla?

Ultimate Layouts – Addon For WPBakery Page Builder WordPress Eklentisi; eklentisi, Atlıkarınca eklentisi, Filtre eklentisi, Kafes eklentisi, Sonsuz eklentisi, Taslak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.6’ya kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.6'ya kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-568

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews