Twitter Timeline Feed WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Twitter Timeline Feed WordPress Plugin / Twitter Zaman Çizelgesi Besleme WordPress Eklentisi
?? Hey! Twitch Flamalar! ?? Yaklaşan Twitter aracımıza göz atın: izleyiciyi ve etkileşimi çekmek ve artırmak için “StreamMagic”.
? Burada abone olun: ?
https://forms.gle/3f3dgsijg1mwm7yd9
Ve yayınlanır çıkmaz size haber vereceğiz!
Bu öğeyi beğendin mi? Ana Envato pazar profilimizi buradan ziyaret edin: bit.ly/2eujzwl
Özelleştirmesi kolay!
Asgard Builder ile renkleri, simgeleri, yazı tiplerini, metinleri ve daha fazlasını değiştirin! Google yazı tiplerini ve yazı tipi harika simgeleri kolayca ekleyin!
Hesabınızı Bağlayın
Twitter hesabınızı bağlayın, eklenti tweet’leri otomatik olarak alacaktır. Kullanıcı adını oluşturucuda istediğiniz herhangi bir Twitter hesabından girin ve eklenti zaman çizelgesi beslemesini yükleyecektir! Builder’dan seçeneklerini özelleştirin!
Uyarılarınızı Kaydet
Farklı uyarı grupları yapılandırmalarını kaydedebilir ve yükleyebilirsiniz, böylece bilgileri değiştirmek, kutuları düzenlemek, renkleri değiştirmek ve daha fazlasını kolayca düzenleyebilirsiniz!
Kullanıcı dostu
Yüzen bir unsur olarak, kullanıcılar için her zaman kolayca erişilebilir olacaktır. Her zaman açık veya kapalı başlamak için diğer birçok şeyin yanı sıra özelleştirebilirsiniz.
Onları 1 tıklama ile ekleyin!
İstediğiniz tüm uyarıları ve profilleri oluşturabilir ve “Uyarıları Yönet” sekmesinden tek bir tıklama ile temanızda etkinleştirebilirsiniz.

Twitter Timeline Feed WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Uyarı eklentisi, Kutu eklentisi, Kurucu eklentisi, Beslemek eklentisi, Ağ eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-490

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews