TMusers – bbPress Member Directory For Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

TMusers – bbPress Member Directory For Elementor / Tmusers – Elementor için Bbpress Üye Dizini WordPress Eklentisi
BBPress en popüler WordPress forum eklentisidir. Ne yazık ki, BBPress’te BuddyPress gibi yerleşik bir üye dizini yok. TMUSers, birkaç tıklamada güzel üye dizinler oluşturmanıza izin verir. İstediğiniz her yerde kullanmak için tek üye kartlar da oluşturabilirsiniz.
4 Özel Elementor Widget: TMUSERS, tamamen özelleştirilebilir 4 Elementor Widget ile birlikte gelir; V-Card, H-Card, T-Card, Kullanıcı Tablosu.
Tamamen özelleştirilebilir: Site tasarımınıza mükemmel şekilde uyan benzersiz dizinler oluşturmak için zengin özelleştirme seçenekleriyle oynayın.
Izgara Düzenleri: Pure CSS duyarlı ızgara düzenleri hızlıdır ve 3. taraf eklentileriyle JavaScript uyumluluk sorunlarına neden olmaz.
Özel Meta Alan Desteği: 3. taraf eklentileri tarafından V-Card ve kullanıcı tablosu widget’larına eklenen özel kullanıcı meta alanları ekleyebilirsiniz. İstediğiniz profil alanını da etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilirsiniz.
Üyeleri hariç tutun/ekleyin: Belirli kullanıcıları dizinden hariç tutabilir veya kullanıcıları dizinine bölünebilir.
Kullanıcı Dostu: Arama kutusu, sayfalama, sıralama… Kullanıcılarınız aradıklarını kolaylıkla bulabilir.
Özel Rol Adları: BBPress rol adlarını eklenti ayarlarından düzenleyebilirsiniz.
Özel Avatarlar: Eklenti, temel kullanıcı avatarları eklentisiyle uyumludur. Eklenti, üyelerin özel avatarlar yüklemesine izin verir.

TMusers – bbPress Member Directory For Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Bbpress eklentisi, Forum eklentisi, Dizin eklentisi, Üyeler eklentisi, Kullanıcılar eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-356

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews