TM Intro- User Onboarding Tour Addon For Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

TM Intro- User Onboarding Tour Addon For Elementor / Elementor için Tm Intoarding Tour Addon WordPress Eklentisi
TM Intro, Elementor Page Builder için kullanıcı katılımında tur eklentisidir. Kolayca adım adım kılavuzla siteniz için tanıtımlar oluşturun.
Kullanıcı yerleşik deneyimi, bir kişinin sayfayı ilk kez ziyaret ettikleri ilk kullanıcı deneyimidir (FUX). Bir katılım süreci birkaç form alabilir; Ana işlevselliklerin hızlı bir slayt turu, bir ürün turu, bir hesap oluşturma süreci ve daha fazlası. Amaç, kullanıcılara ilk kez sayfanıza inerken ne bilmeleri gerektiğini söylemektir. TM Intro, Elementor Page Builder’ı kullanarak adım adım kılavuzla bir sayfa girişi oluşturmanıza olanak tanır.
Tamamen özelleştirilebilir: TM giriş oldukça esnektir. Birkaç tıklamayla kullanıcı yerleşik turuna herhangi bir Elementor bölümü, sütun veya widget ekleyebilirsiniz. TM intro, zengin bir dizi özelleştirme seçenekiyle birlikte gelir. Elementlerin her ayrıntısını (renkler, yazı tipleri, sınırlar, gölgeler vb.) Özelleştirebilirsiniz.
Her şeyi özelleştirin: Varsayılan tema ile sınırlı değilsiniz. Kendiniz yaratabilirsiniz! İstediğiniz gibi renkleri, yazı tiplerini, sınırları, gölgeleri vb. Düzenleyin.
Başlangıç ??Zamanını seçin: Sayfa yükünden sonra turu başlatın veya kullanıcıların istedikleri zaman tura başlamasını sağlamak için bir düğme veya bağlantı oluşturun.
Çerez Set: Çerezleri etkinleştirirseniz, kullanıcı talimatları kapattıktan sonra, kullanıcı için kullanıcı için bu kullanıcı için tekrar başlamaz.
Sabit veya Yapışkan Araç İpucu: Araç ipliğini sayfanın altına sabitleyin veya vurgulanan kutunun yanına yapıştırın.
Adım Numaraları: Otomatik olarak oluşturulan adım numaralarını etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilir ve siparişi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Navigasyon: Önceki/sonraki düğmeleri ve mermileri kullanarak adımlar arasında gezinebilirsiniz. Ayrıca klavye gezinmesini de destekler.
Etkileşimi kontrol edin: Vurgulanan kutunun içindeki öğelerle etkileşimleri etkinleştir/devre dışı bırakın. Kutunun içinde tıklanabilir bir öğeniz varsa bu yararlı olabilir.
İlerleme çubuğu: İlerleme çubuğu tam olarak işe alım turu sürecinde olduğunuzu gösterir.
Çapraz tarayıcı desteği: Tüm büyük tarayıcılarla uyumlu.
Hafif: Geliştirici dostu, temiz kod. Gerekli tüm dosyalar yalnızca sayfadaki eklenti kullanıyorsanız yüklenir.
Yardım Dokümantasyonu: https://www.wp4life.com/online/tmintro/index.html

TM Intro- User Onboarding Tour Addon For Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Rehber eklentisi, Navigasyon eklentisi, Giriiş eklentisi, Adım eklentisi, İlerlemek eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-351

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews